Zrobiliśmy pokaz sztucznych ogni na weselu

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Zrobiliśmy pokaz sztucznych ogni na weselu

Zbliżał się mój wielki dzień. Już niedługo miałam wyjść za mąż. Dzień ślubu zbliżał się wielkimi krokami. Bardzo mi zależało na tym, aby impreza weselna przebiegła naprawdę wyjątkowo. To miało być wielkie przyjęcia, które ja chciałam dodatkowo urozmaicić. Ważne było dla mnie i dla mojego narzeczonego, żebyśmy nie tylko my, ale także goście zapamiętali ten dzień jako wyjątkowy. Po dłuższym namyśle i odrzuceniu kilku nierealnych do zrobienia scenariuszy, zdecydowaliśmy, że najlepszym urozmaiceniem naszego wesela będzie pokaz sztucznych ogni.

Niebywały pokaz sztucznych ogni na naszym weselu

niebywałe sztuczne ognie na weseleW związku z tym potrzebowaliśmy sztucznych ogni, które będzie można odpalić przed oczepinami. Moja przyjaciółka, która była również moją świadkową, powiedziała mi, żebym niczym się nie przejmowała tylko dała jej wolną rękę, a ona zorganizuje nam niebywałe sztuczne ognie na wesele. Zgodziłam się na to, bowiem i tak miałam dużo na głowie przed „tym dniem”. Kilka dni później zadzwoniła do mnie, żeby mi powiedzieć, co dla nas załatwiła. Okazało się, że zamówiła ona pokaz sztucznych ogni w firmie, która zajmuje się profesjonalną obsługą artystyczną wesel. Oni załatwią cały sprzęt, który zostanie użyty na weselu. Już wkrótce przekonałam się, że zrobiła to naprawdę fachowo i profesjonalnie. Firma okazała się bardzo rzetelna i punktualnie przeprowadziła zamówiony pokaz. Trwał on ponad dziesięć minut i był niezwykle piękny. W niebo zostało wystrzelonych kilkanaście zestawów fajerwerek, które na niebie układały się w ciekawe wzory: między innymi serca, nachodzące na siebie koła (imitujące obrączki), a nawet nasze inicjały. Wyglądało to naprawdę świetnie, tym bardziej że całości towarzyszyła romantyczna, dynamiczna muzyka, a nawet zadymienie wywołana racami dymnymi. Byłam bardzo zadowolona z takiego urozmaicenia naszego wesela. Następnego dnia porozmawiałam z moją przyjaciółką na temat tego, ile to wszystko kosztowało i jak jej się udało to wszystko tam szybko zorganizować.

Okazało się, że wcale nie było to takie trudne, bowiem ona tylko zamówiła pokaz odpowiedniej długości, a organizacją wszelkich pozwoleń oraz sprzętów zajmowała się ta firma. Zdumiałam się także, gdy okazało się, że udało jej się to zrobić w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Okazało się, że wybrała ona jedną z najtańszych, a przy tym najlepszych firm, które się tym zajmują. Podobno takie oprawy weselne są teraz niezwykle popularne, dlatego ceny za takie przedsięwzięcia są stosunkowo tanie i przystępne. Cieszę się, że moja przyjaciółka się tym zajęła.