Zdecydowałam się na rozwód

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Zdecydowałam się na rozwód

Kilka lat temu dosyć pochopnie wyszłam za mąż. Zupełnie nie wiedziałam jakim człowiekiem jest mój mąż. Dopiero po ślubie przekonałam się, że nie chcę z nim być. Trochę to trwało zanim podjęłam decyzję o rozwodzie, ale okazało się, że najtrudniejsze dopiero przede mną. Mąż nie chciał mi dać rozwodu i za wszelką cenę utrudniał przebieg rozpraw. W końcu zdecydowałam się zatrudnić prawnika, ale sprawa była tak skomplikowana, że po zapoznaniu się z aktami sprawy wiele osób rezygnowała z bycia moim obrońcą na sali rozpraw.

Potrzebowałam adwokata od trudnych spraw rozwodowych

trudne sprawy rozwodowe w gdyniDługo myślałam, co mogłabym z tym zrobić. W końcu moja koleżanka poleciła mi dobrego prawnika i poleciła, żebym się z nim skontaktowała. Podobno rozwiązywał on już trudne sprawy rozwodowe w gdyni. Prowadził nawet sprawy osób publicznych więc jest bardzo dyskretny i zna się na różnych kruczkach prawnych, które obecnie wykorzystuje mój małżonek. Właśnie kogoś takiego potrzebowałam. Nie tracąc więc więcej czasu zadzwoniłam na numer telefonu, który podała mi koleżanka. Umówiłam się na spotkanie z adwokatem jeszcze tego samego dnia. Spakowałam wszystkie akta spraw i udałam się do jego kancelarii, która znajdowała się w samym centrum Gdyni, dlatego nie miałam najmniejszych problemów z tym, żeby do niej trafić. Adwokat bardzo skrupulatnie i dokładnie przyjrzał się mojej sprawie i powiedział mi jaką linię obrony możemy przyjąć i co warto zrobić, aby przyspieszyć sprawę. Najważniejsze dla mnie okazało się to, że mogłam udzielić mu wszelkich pełnomocnictw i tym samym w pełni mógł on poprowadzić moją sprawę, a ja nie musiałam samodzielnie wysyłać i wypełniać wszelkich pism procesowych. Już wkrótce przekonałam się, że ten adwokat naprawdę skrupulatnie i rzetelnie przyjrzał się sprawie, ponieważ na trzech rozprawach udało mu się zakończyć to, co ciągnęło się już od przeszło kilku lat i kilkudziesięciu rozpraw sądowych. Teraz jestem wreszcie rozwiedziona, i kiedy któraś z moich koleżanek mówi, że planuje rozwód polecam jej tego prawnika.

Od razu je informuję, że jest to prawnik, który prowadzi nawet najbardziej skomplikowane i trudne sprawy, a co najważniejsze może także być pełnomocnikiem strony. W moim przypadku bardzo było to przydatne, ponieważ dzięki temu moja rola na sali sądowej ograniczała się do minimum. Ważne było dla mnie również to, że miał on bardzo przystępne, niskie ceny za swoje usługi, więc mój wątły budżet domowy nie został dodatkowo nadszarpnięty. Choć prawnik był renomowany, ceny miał bardzo przystępne.