Zaprojektowałam kopertę z logo firmy

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Zaprojektowałam kopertę z logo firmy

Jakiś czas temu założyliśmy z mężem własną działalność gospodarczą. Póki co byliśmy w fazie rozkręcania naszej firmy i zależało nam przede wszystkim na tym, aby wdrożyć jak najlepsze działania marketingowe. Ostatnio dowiedziałam się, że modne są ostatnio koperty na które można nanieść logo firmy. To bardzo dobra reklama, ponieważ gwarantuje, że odbiorcy zaczną szybko pamiętać nazwę naszej firmy, a poza tym to świetna metoda na to, aby dotrzeć do klientów którzy nie mają internetu (a właśnie do takich była skierowana nasza firma).

Kupno wysokojakościowy kopert z logo firmy

koperta z logo firmyTakie koperty to świetne rozwiązanie, ponieważ sugeruje potencjalnym klientom, że mają do czynienia z czymś więcej niż zwykłą ofertą reklamową. Zdecydowałam się samodzielnie zaprojektować odpowiednią kopertę dla mojego przedsiębiorstwa. Muszę przyznać, że bardzo dobrze mi się to udało. Koperta z logo firmy, którą stworzyłam była bardzo dobra pod względem jakościowym, jak i reklamowym. Była wykonana na ekologicznym papierze, który jednakże był kolorowy i zwracał uwagę. Logo firmy wykonałam w specjalnym programie komputerowym, dzięki któremu mogłam od razu zobaczyć wizualizację, jak będzie ona wyglądała w rzeczywistości. Producent tych kopert zapewniał, że nadruk będzie wyraźny i pozbawiony niepotrzebnych, nieestetycznych, pojedynczych pikseli. Dla wygody wybrałam kopertę, która posiadała taśmę samoklejącą, co ułatwiało jej zaklejanie (to ważne szczególnie dla osób, które będą wysyłali listy w ilościach hurtowych, a ja miałam mieć w swojej firmie właśnie taką sytuację). W wybranej przeze mnie kopercie znajdowało się również okienko w którym można było umieścić kartkę w taki sposób, żeby w okienku znajdował się adres, dzięki czemu nie trzeba jej było dodatkowo adresować. To też było bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, które w znaczący sposób przyśpieszało i ułatwiało moją pracę. Złożyłam odpowiednie zamówienie i już kilka dni później otrzymałam przesyłkę kurierską. Byłam bardzo zadowolona z produktu, który zakupiłam.

I to nie tylko dlatego, że byłam dumna z logo firmy, które sama zaprojektowałam i umieściłam na kopercie. Przede wszystkim była ona wysokojakościowa, wykonana z solidnego i trwałego papier. Także okienko było zafoliowane w taki sposób, aby nic się w nim nie naruszyło, a sama korespondencja była bezpieczna. Nadruk był bardzo wyraźny, tak jak zapewniał producent. Dużą zaletą takich kopert jest to, że nadruk można umieścić tylko na jej kawałku albo na całym papierze. Ja wybrałam tą drugą opcję.