Zamawianie pokojów w Jaśle na wesele

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Zamawianie pokojów w Jaśle na wesele

Biorąc ślub zawsze marzyłam o tym, że odbędzie się on w górach. I chociaż moja mama i teściowa były tego przeciwniczkami, dopięliśmy swego i wesele odbyło się w Jaśle. Zarabiamy oboje sporo, więc nie było problemu z funduszami na wesele. Pragnęłam tylko spędzić ten czas w urokliwym miejscu wśród delikatnych, górskich szczytów Beskidu Niskiego, który jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Uwielbiałam tu być i cieszyłam się, że mam okazję przeżyć swój najpiękniejszy dzień w życiu.

Trzeba wynająć pokoje dla gości w Jaśle

pokoje do wynajęcia JasłoZarówno moja, jak i mojego męża rodzina jest bardzo duża. W związku z tym wesele było ogromne, bo prawie na sto czterdzieści pięć osób. W związku z tym, że Jasło znajduje się od naszej rodzinnej miejscowości dwieście kilometrów stąd, musieliśmy zarezerwować pokoje dla gości weselnych. Myśleliśmy o tym, jakie mają to być pokoje do wynajęcia Jasło jednak oferuje szeroką bazę noclegową. Wybraliśmy duży hotel, w którym znajdowały się eleganckie pokoje z łazienkami dla gości. Na szczęście cena wynajmu nie była aż tak duża. Wystarczyło tylko przenocować gości przez dwa dni. Od dnia wesela po dzień po poprawinach. Zamówiliśmy więc noclegi dla stu osób na dwie doby. Wyniosło to nas fortunę, ale jak wspomniałam na wstępie, stać nas na to było. Chcieliśmy zadbać o przybyszów i ugościć ich tak, jak trzeba, ażeby zapamiętali nasze wesele do końca życia. Nocleg w Jaśle okazał się idealnym miejscem dla weselników. Co z tego, że zarezerwowaliśmy cały hotel i inne osoby nie miały do niego wstępu? Najważniejsze było to, że ludzie mieli gdzie spać i w dodatku było bardzo blisko, bo tylko dwieście pięćdziesiąt metrów od sali, w której odbywało się nasze wesele wraz z poprawinami. Wszyscy goście łącznie z mamą i teściową byli bardzo zadowoleni z samego oraz noclegów. Dzięki temu zyskaliśmy ich względy. Obsługa hotelowa była bardzo miła i nawet pomagała w kryzysowych sytuacjach. nawet wtedy, kiedy babcia zatrzasnęła się w pokoju, a brat mojej mamy zarwał łóżko. Nie było problemu żadnego z tego tytułu.

Cieszę się mimo to, że już jest po tym całym weselu. Według opinii naszych gości weselnych, bardzo dobrze się spało w tym hotelu. Był to nocleg godny uwagi. Nie żałuję, że wydaliśmy na to tyle pieniędzy, ponieważ wszystko nam się zwróciło, a oprócz tak nic nie cieszy, jak zadowolenie gości. Lubimy sprawiać przyjemność innych. Gość w dom, Bóg w dom. Nocleg był fantastyczny, tak jak całe wesele w Jaśle. Nigdy nie zapomnę tego okresu najpiękniejszego w całym moim życiu.