Zamawiamy rolety do mieszkania

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Zamawiamy rolety do mieszkania

Kilka lat temu ukończyłam studia w zakresie aranżacji wnętrz. Początkowo bardzo się na nich męczyłam, bo przytłoczyła mnie duża ilość projektów do zrealizowania, ale z czasem wpadłam w odpowiednią rutynę i polubiłam moje studia. Umocniłam się też w przekonaniu, że architektura wnętrz jest tym tematem, którym chce się zajmować zawodowo. Obecnie prowadzę własną pracownię projektową i pomiędzy zleceniami od klientów pomagam też moim bliskim. Teraz, na przykład, pomagam rodzicom przy remoncie ich domu.

Rolety robione na wymiar

stylowe rolety dzień noc szczecinZ racji tego, że zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz, postanowiłam pomóc moim rodzicom przy remoncie ich domu. Pomogłam im więc wybrać kolorystykę, elementy wykończeniowe, a także dekoracje, które tak naprawdę są przysłowiową wisienką na torcie i decydują o ostatecznym charakterze danego pomieszczenia. Bardzo ważne jest to, w jaki sposób zaplanuje się wygląd okien, które mają duże znaczenie dla ostatecznego odbioru pomieszczenia. Ich oprawa dodaje przytulności i sprawia, że pomieszczenie jest pełniejsze. Mojej mamie zależało na tym, żeby na oknach pojawiły się praktyczne rolety, zarówno w w kuchni, jak i w salonie. W obu pomieszczeniach, bowiem, okna wychodzą na południe i w ciągu dnia robi się w nich bardzo ciepło. Kontrolę nad dopływem promieni słonecznych najlepiej zapewniają specjalne rolety w paski. Musiałam tylko znaleźć sprzedawcę, który wykonałby takie rolety na wymiar. Rodzice posiadają bowiem bardzo nietypowe okna. Pod hasłem stylowe rolety dzień noc szczecin udało mi się znaleźć w Internecie kilka miejsc, w których można zamówić rolety. Wybrałam sklep, cieszący się najlepszymi opiniami. Zamówiłam w nim rolety dzień noc, wybierając neutralne kolory, idealnie wpasowujące się w stonowaną aranżację pomieszczeń. Zawieszenie rolet na oknach wcale nie oznacza, że nie możemy na nich zawiesić firan lub zasłon. Trzeba jednak działać z głową. Ja do rolet w salonie dopasowałam eleganckie zasłony, dzięki którym pomieszczenie stało się bardziej przytulne i domowe.

Obecnie, oprócz zamówień od klientów, większość mojej uwagi skupia na sobie remont domu moich rodziców. Niedawno pomagałam mamie wybrać odpowiednią oprawę okien. Postawiłyśmy na połączenie nowoczesności z elegancją i funkcjonalnością. Zamówiłyśmy specjalne rolety dzień noc, które zostaną wykonane na wymiar i powieszone w salonie oraz w kuchni. Takie rolety pomagają regulować dopływ światła i przy okazji bardzo ładnie się prezentują. Można też do nich śmiało dopasować zasłony na okna.