Zalety naturalnego osocza bogatopłytkowego w Warszawie

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Zalety naturalnego osocza bogatopłytkowego w Warszawie

Kobiety najbardziej z upływem wieku boją się zmarszczek. Jest ot oznaka przeżytych lat i niestety nie ma możliwości na całkowite zatrzymanie tego procesu. Jest jednak możliwość poddania się zabiegom, które praktycznie niwelują oznaki starości i wypełniają zmarszczki do tego stopnia, że są one ledwo zauważalne. Poprawiają komfort życia i niwelują kompleksy.

Zabiegi z naturalnym osoczem bogatopłytkowym w Warszawie

naturalne osocze bogatopłytkowe w warszawieProfesjonalne i skuteczne zabiegi poprawiające urodę są w naszym kraju coraz bardziej rozpowszechniane. Naturalne osocze bogatopłytkowe w Warszawie ma raczej więcej swoich zwolenników niż przeciwników. Widać to po ilości osób odwiedzających gabinety kosmetyczne oferujące swoim klientom właśnie zabiegi z udziałem takiego osocza. Sam zabieg nie jest bolesny i zazwyczaj po pierwszej wizycie są zauważalne efekty na tyle, że klientka wraca na kolejny zabieg. Samo wprowadzanie osocza bogatopłytkowego pod powierzchnię skóry jest za pomocą cienkiej igły. Zabieg ma na celu nie tylko wypełnianie zmarszczek ale udają się na niego również młode osoby. Dodatkowo rewitalizuje on skórę, więc jest doskonałym zabiegiem na skórę zmęczoną- na przykład po wakacjach, podczas zmiany klimatu czy po intensywnym okresie w pracy, nastrzykiwanie osoczem sprawi, że skóra nabierze blasku. Nie jest to zabieg szkodliwy, więc jest odpowiedni dla każdego, oczywiście po wcześniejszej konsultacji z kosmetologiem, który odpowiednio przygotuje skórę do zabiegu i da wytyczne do stosowania zarówno przed mezoterapią jak i po. Najpierw pobierana jest krew od pacjenta. Ulega ona specjalnej obróbce, dzięki której powstaje właśnie osocze. Podaje się je pod skórę, w zależności od zabiegu- pod warstwę podskórną zewnętrzną lub głębiej. Wstrzykuje się za pomocą krótkich wbić igieł. Nie jest ot bardzo bolesne jednak po wykonaniu skóra jest czerwona i nabrzmiała, co jest normalną reakcją. Pobudzone zostają fibroblasty, które to powodują wzrost syntezy kolagenu. Cały ten proces zachodzący w naszej skórze daje efekty takie jak wypełnienie, blask, zmiękczenie skóry. Zalet jest bardzo dużo, w zależności od dobranej metody i ilości wprowadzonej substancji.

Zabiegi, które poprawiają komfort życia są niezastąpione w dzisiejszych czasach. Kobiety muszą wyglądać dobrze, ponieważ nadeszły czasy, kiedy również w pracy ważny jest wygląd. Nie ważne, kto jaką ma urodę ale liczy się to, jak bardzo o siebie dba i jak wiele robi aby wyglądać dobrze a co za tym idzie, czuć się dobrze we własnym ciele i zyskać pewność siebie.