Zakup bikini z dołem o podwyższonym stanie

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Zakup bikini z dołem o podwyższonym stanie

Moja prawie dziewięćdziesięcioletnia babcia ostatnio przeszła samą siebie. Postanowiła, że chce wyjechać na pierwsze zagraniczne wakacje w swoim życiu. Cała rodzina była w szoku, ponieważ nestorka rodu nigdy nie wykazywała zainteresować globtroterskich. A jednak. Jak się okazało, jest odrobina prawdy w powiedzeniu, że  prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! 

Seniorka w ładnym bikini

ładne bikini z wysokim stanemBabcia Aurelia powiedziała, że nie wyobraża sobie wyjazdu pod palmy bez stroju kąpielowego. Wielkie było moje zdziwienie, kiedy poprosiła mnie, żebym zamówiła jej przez Internet ładne bikini z wysokim stanem. Upewniałam się kilkukrotnie, czy aby na pewno ma w sobie tyle odwagi, żeby wyjść w takim stroju na plażę. Babcia oznajmiła, że nie ma nic do stracenia. Cierpliwie czekała na paczkę przywiezioną przez kuriera. Dawno nie widziałam jej takiej szczęśliwej jak wtedy, gdy rozpakowywała jej zawartość! Natychmiast przymierzyła strój. Kiedy wyszła z łazienki, okazało się, że pasował na nią jak ulał! Dzięki wysokiemu stanowi żadna fałdka nie wylewała się w sposób nieestetyczny. Stanik stroju kąpielowego w stu procentach spełniał swoje zadanie, podtrzymywał biust w sposób stabilny. Babcia bardzo serdecznie podziękowała mi za pomoc w zakupie i zabrała się za pakowanie walizki. Kiedy kilka tygodni później wróciła ze swoich pierwszych wakacji w Egipcie, miałam wrażenie, że rozmawiam z zupełnie inną osobą. Pokazywała mi zdjęcia i na wielu z nich można ją zobaczyć w tym przepięknym stroju kąpielowym. Z uwagi na swój wiek, bardzo dużo czasu spędziła przy hotelowym basenie, gdzie sączyła kolorowe napoje i cieszyła się życiem. Dzięki dwuczęściowemu strojowi wróciła z taką opalenizną, że jej sąsiadkę prawie zgięło w pół z zazdrości. Babcia zasługuje na to, żeby mieć fantastyczne wspomnienia. Teraz w jej mieszkaniu można podziwiać pamiątkowe fotografie, na których widnieje w czerwonym stroju w białe groszki. Cieszę się, że w mojej rodzinie jest taka odważna kobieta. Jak będę mieć tyle lat co ona, chciałabym mieć w sobie taką życiową energię do realizacji nawet najskrytszych marzeń. 

Cieszę się, że pomogłam mojej babci w zakupie nowych ubrań na wyjazd. Nie wiem, czy babcia kiedykolwiek miała tak piękny strój kąpielowy jak ten, który zabrała ze sobą do Egiptu. Wyglądała w nim kompletnie nie jak starsza pani! Być może to on dodał jej odwagi do flirtowania z kelnerami oraz zagadywania do ludzi, którzy podobnie jak ona wybrali się na wczasy all inclusive. Oby każdy senior miał w sobie tyle energii co ona!