Wyjątkowo piękne srebrne różańce z perłami

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Wyjątkowo piękne srebrne różańce z perłami

Moja córeczka idzie niedługo do komunii i praktycznie wszystko mam już zapięte na ostatni guzik. Wynajęłam na te okazję wspaniałą i smaczna restaurację, zaprosiłam całą rodzinę i kupiłam albę dla Zosi. Jeśli chodzi o moją kreację, to jeszcze nie mam nic wybranego,ale podejrzewam, że ubiorę garnitur i wysokie szpilki. W ten dzień muszę wyglądać gustownie, skromnie, ale też z klasą. Nie pójdę, jak niektóre mamy z wielkim dekoltem i toną makijażu. To wyjątkowy dzień w życiu mojej córki i trzeba to stosownie uszanować.

Srebrne różańce z perłami na pierwszą komunię

srebrny różaniec z perłamiCórka poprosiła mnie, aby znalazła dla niej ładny różaniec, najlepiej perłowy. Bardzo nie podobają jej se plastykowe i drewniane. Postaram się taki znaleźć. Przejrzę najpierw dostępne oferty na stronach internetowych, a jak nie znajdę, to pójdę do kościoła. Księża zawsze mają różańce na sprzedaż. Wiem jednak, że ceny w zakrystii są bardzo wysokie, a ja nie zamierzam przepłacać. Sama komunia, wynajęcie restauracji, zaproszenia itd. kosztowały mnie majątek. Niestety, ale tata Zosi się nią wcale nie interesuje, nawet nie płaci alimentów. Wszystko jest na mojej głowie, a ja zarabiam najniższą krajową. Dobrze, że otrzymuje wsparcie finansowe od państwa, bo inaczej nie miałybyśmy nawet co jeść. Są ciężkie czasy, dlatego oszczędzam na wszystkim, na czym tylko można. W sklepie internetowym, taki srebrny różaniec z perłami kosztuje dwadzieścia pięć złotych, a przesyłka jest darmowa. Są tez tańsze modele, ale zwykłe, plastykowe za dziesięć złotych. Moja córeczka chciała tylko z białymi perełkami,więc już nie będę aż tak skąpić. W końcu,różaniec jest pamiątka na całe życie. Ja do dziś mam swój różaniec i codziennie się na nim modlę. Co prawda, jest on z prawdziwego srebra, więc musi być trwały, ale też dbam o niego. Regularnie go czyszczę i trzymam w odpowiednim pokrowcu. Zosia nie ma takich nawyków, raczej nie dba o przedmioty, co mnie trochę niepokoi. To dobrze nie wróży na przyszłość.

Zamówiłam dla Zosi różaniec z perłami po okazyjnej cenie. Mam nadzieję, że będzie zadowolona z różańca i nie będę musiała go odsyłać. Jest możliwość, odesłania towaru w ciągu dwóch tygodni od przyjścia przesyłki. Wtedy otrzymam spowrotem pieniądze na konto. Przesyłka powinna przyjść za trzy dni. Mamy jeszcze trochę czasu do uroczystości, więc nie ma takiego pospiechu. W każdym razie, jestem już spokojna, że udało mi się załatwić kolejną sprawę, która zabierała mi sen z powiek. Szkoda tylko, że ze wszystkim jestem sama, bo tatuś zniknął.