Wyjątkowe krówki z nadrukiem

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Wyjątkowe krówki z nadrukiem

Narodziny dziecka to bardzo ważny moment w życiu dwojga ludzi, którzy stają się rodzicami. Zazwyczaj przygotowania do porodu trwają przez cały okres ciąży. Przyszła mama powinna bardzo o siebie dbać, zdrowo się odżywiać, wysypiać się i spacerować na świeżym powietrzu. Przyszły ojciec zaś powinien pomagać swojej partnerce, wspierać ją i wyręczać w najtrudniejszych zadaniach. Coraz popularniejszym wydarzeniem w związku z narodzinami dziecka jest też tak zwany baby shower.

Słodkości na baby shower

krówki z nadrukiem na baby showerZwyczaj znany jako baby shower przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam przyszła mama może liczyć na jedyne w swoim rodzaju przyjęcie, organizowane najczęściej przez rodzinę i przyjaciół. Jego celem jest wręczenie przyszłym rodzicom prezentów, które ułatwią im funkcjonowanie w powiększonym składzie, a także uczczenie faktu przyjścia na świat potomka. Nie bez znaczenia jest również dodawanie otuchy przyszłej mamie, by czuła, że nie jest sama, lecz może liczyć na wsparcie bliskich. Baby shower dobrze jest organizować w porozumieniu z ojcem dziecka i innymi bliskimi osobami. Warto zadbać o smaczny poczęstunek, a także drobiazgi, które umilą nam wspólnie spędzony czas. Krówki z nadrukiem na baby shower mogą być takim właśnie miłym akcentem, o który możemy zadbać. Opakowania krówek powinny zawierać akcenty kojarzące się z małymi dziećmi, a także zdradzać płeć maluszka, o ile znamy ją i chcemy ujawnić. Warto zamówić je u sprawdzonych producentów, by mieć pewność, że będą one smaczne i pozbawione konserwantów. Krówki to słodycze, które lubi chyba każdy z nas – kojarzą nam się z polską tradycją i beztroskim dzieciństwem. Mają kremowy smak i ciągnącą lub kruchą strukturę. Krówki na baby shower powinny mieć dopasowane opakowania, by kojarzyły się z tym konkretnym świętem. Warto potraktować je jako drobny poczęstunek dla zgromadzonych gości i niespodziankę dla przyszłej mamy. Z pewnością przypadnie jej do gustu taki słodki akcent, dzięki któremu możemy dobrze się bawić i miło spędzić czas. Baby shower to wyjątkowe przyjęcie, do aranżacji którego warto włożyć mnóstwo serca.

Przyszli rodzice bardzo ekscytują się przyjściem na świat potomka. W okresie ciąży wyjątkowo potrzebują oni wokół siebie życzliwych osób, które w razie potrzeby pomogą im i wesprą. Przyjaciele i rodzina coraz częściej decydują się na zorganizowanie przyjęcia, tak zwanego baby shower. Można na nim wykorzystać specjalne cukierni krówki w spersonalizowanych opakowaniach, kojarzących się z narodzinami maluszka. Przyszli rodzice  z pewnością docenią ten gest.