Wybór felg do Audi

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Wybór felg do Audi

 

Oglądając towar w sklepie stacjonarny, a szukałem od dłuższego czasu jakichś bardzo ładnych felg do mojego nowego Audi A3 natknąłem się na wiele ciekawych informacji. Obok stoiska z felgami stało dwóch facetów i rzewnie dyskutowali o tym, gdzie najlepiej kupuje się felgi i dlaczego akurat w takich miejscach. Postanowiłem na chwilę przystanąć bo faktycznie chciałem się dowiedzieć czegoś więcej w tym temacie. Jakby nie patrzeć jeszcze nigdy nie miałem okazji kupować felg, bardziej zawsze kupowałem kołpaki.

Jakie kupić felgi do Audi?

oryginalne felgi audiJeśli zastanawialiście się nad tym, kiedyś, aby kupić oryginalne felgi audi należy chyba do najbardziej rozpoznawalnych modeli samochodów. To właśnie w samochodach tego niemieckiego producenta zastosowane są naprawdę przeróżne nowoczesne technologie, które tak bardzo ułatwiają podróżowanie właśnie w tych czterech kółkach. W dzisiejszych czasach jednak mogę powiedzieć, że oryginalne felgi do audi można kupować przez internet. Z dyskusji, która wywiązała się pomiędzy tymi panami dowiedziałem się między innymi tego, że oryginalne felgi do audi kupuje się najlepiej przez internet. Jest taki jeden serwis, chociaż teraz zapomniałem zupełnie jego nazwy, który sprzedaje nie tylko opony, ale także felgi stalowe i aluminiowe i to właśnie tam można bardzo tanio coś kupić. Wybierając oryginalne felgi do tego samochodu na pewno trzeba się liczyć z kosztami. Miałem Audi A3 nowe, więc nie jest to jakiś nowoczesny i drogi model na rynku, bardziej bym powiedział, że jest to klasa średnia a już felgi potrafiły trochę kosztować. Ze swojego doświadczenia wiem jednak, że na pewno raz kupując felgi, które są oryginalne można o wiele więcej zyskać, niż to się wydaje. W pierwszej kolejności oczywiście staram się faktycznie wybierać parę różnych opcji, które na pewno dadzą mi pogląd na to, jak to wszystko prezentuje się cenowo. Gdybym wiedział, że felgi mogą być tak tanie przez internet to na pewno nie zaprzątał bym sobie głowy aby podjechać do sklepu stacjonarnego i tam sprawdzać cen. Wiem przecież, że felgi to integralna część w samochodzie i jeszcze trzeba zadbać, aby się dobrze prezentowała.

W zasadzie nie wiem, czy felga odpowiada za coś oprócz tego, że ma znaczenie typowo kosmetyczne. Jeśli jednak zamierzacie zdecydować się na felgi to wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie coś tańszego. Pamiętajcie jednak, że felgi na zimę powinny być nieco inne niż te na lato. Na zimę na pewno warto zmienić na stalowe, bo aluminium może być podatne na mróz.