Wszystko, co musisz wiedzieć o sztucznych rzęsach

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Wszystko, co musisz wiedzieć o sztucznych rzęsach

Rzęsy każdego dnia są narażone na działanie szkodliwych czynników. Choć często wiele osób może nie zdawać sobie z tego sprawy, to codzienne nakładanie tuszu i demakijaż oczu są nie lada wyzwaniem nawet dla najmocniejszych rzęs. Dlatego warto o nie regularnie dbać, by były w jak najlepszym stanie. Mimo wszystko istnieje kilka rozwiązań, które sprawią, że w krótkim czasie rzęsy staną się dłuższe i bardziej gęste, dzięki czemu będą wyglądały na naprawdę zadbane.

Jak znaleźć idealne sztuczne rzęsy?

sztuczne rzęsy - sklep internetowyProces regeneracji rzęs jest bardzo czasochłonny. Dlatego jeśli zbliża się ważne wyjście i dobrze byłoby podkreślić swoje spojrzenie, warto zdecydować się na sposoby, które zadziałają natychmiast. Wówczas świetnym rozwiązaniem będą sztuczne rzęsy. Wbrew pozorom ich zakładanie wcale nie jest takie skomplikowane, a właściwa aplikacja i demakijaż są gwarancją na to, że naturalne rzęsy nie będą narażone na dodatkowe uszkodzenia. Na początku przemyśl, jakiego rodzaju i jakiej gęstości chcesz mieć sztuczne rzęsy – sklep internetowy będzie wtedy dobrym sposobem na znalezienie odpowiedniego modelu. Można wybierać spośród kępek rzęs, rzęs na specjalnym paseczku, a nawet rzęs zakładanych na magnes. Tak naprawdę wszystko zależy od indywidualnych preferencji każdej osoby. Jeśli ktoś chce uzyskać na delikatne podkreślenie spojrzenia, powinien zdecydować się na kępki rzęs. Ich aplikacja czasami zajmuje nieco więcej czasu, ale pozwala dobrać zagęszczenie rzęs, dzięki czemu kępki świetnie się sprawdzą zarówno przy codziennych wyjściach do pracy, jak i podczas większych okazji. Rzęsy na paseczku są nieco łatwiejsze do założenia, ale w ich przypadku nie ma możliwości żadnej regulacji. Dlatego warto wybrać model, który na pewno spełni wszystkie oczekiwania. O czym jeszcze trzeba pamiętać przed założeniem sztucznych rzęs? Przede wszystkim o odpowiednim kleju. Taki klej nie może być uczulający, ponieważ oczy są bardzo wrażliwe i nawet najmniejsze podrażnienie potrafi skończyć się uciążliwym łzawieniem. Warto również wybrać rodzaj, który po wyschnięciu stanie się przezroczysty albo czarny. Tego typu szczegół bardzo ułatwi aplikację rzęs szczególnie na początku, ponieważ nawet jeśli ktoś nałoży zbyt dużo kleju, to nie będzie on widoczny. Podsumowując, dobrze dobrany klej powinien trzymać rzęsy na miejscu przez cały dzień, nie uczulać i być całkowicie niewidoczny. Dzięki temu można uzyskać bardzo naturalny efekt.

Pięknie podkreślone oczy przyciągają uwagę innych osób oraz dodają pewności siebie. Najszybszym sposobem na osiągnięcie takiego efektu jest aplikacja sztucznych rzęs. Warto jednak pamiętać, że ich odpowiednie zakładanie sprawia, że nie niszczą one w żaden sposób naszych naturalnych rzęs. Dzięki temu można cieszyć się olśniewającym spojrzeniem bez żadnych konsekwencji!