Wskazania do wykonania zabiegu fotoodmładzania

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Wskazania do wykonania zabiegu fotoodmładzania

Właściwy tryb życia, odpowiednia dieta, regularna porcja aktywności, a także stosowanie wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych jest skutecznym sposobem na to, by opóźnić postęp procesu starzenia. Z czasem jednak na skórze pojawiają się różnego rodzaju niedoskonałości, zmarszczki i bruzdy, które negatywnie wpływają na wygląd twarzy. W takich sytuacjach warto zdecydować się na zabiegi, które działają odmładzająco, poprawiają gęstość skóry, pobudzają ją do regeneracji.

Duża skuteczność zabiegu fotoodmładzania

zabieg fotoodmładzania białystokOferta usług jest bardzo różnorodna. Dużą popularnością cieszy się zabieg fotoodmładzania Białystok jest miastem, gdzie można skorzystać z tej metody, pozbyć się zmarszczek, przebarwień, popękanych naczyń, plam starczych. Na zabieg ten powinny zdecydować się osoby, które chcą opóźnić proces starzenia się skóry, a także pozbyć się niepożądanych zmian. Metoda ta jest wykorzystywana jest nie tylko w przypadku osób, które posiadają cerę dojrzałą. Mogą zdecydować się na nią także ludzie młodzi, którzy mają tendencję do nadmiernego wydzielania sebum. Fotoodmładzanie może być wykonywane na różnych częściach ciała, na twarzy, szyi i dekolcie. Polega ono na naświetlaniu światłem o niskiej gęstości energii. Rozgrzewa skórę, pobudza ją do odbudowy. Zaburza poziom hemoglobiny, który jest odpowiedzialny za powstawanie zmian naczyniowych i rumienia, a także melaniny, która powoduje przebarwienia. Światło lasera jest doskonałym sposobem na to, by odnowić tkanki skóry, zwężyć pory, spłycić zmarszczki, wygładzić i rozjaśnić cerę. Sprawdza się w przypadku zmian naczyniowych, przebarwień, plam starczych. Fotoodmładzanie jest zabiegiem, który daje szybkie efekty. Po jego wykonaniu należy unikać sauny, dużego wysiłku fizycznego, a także kąpieli słonecznych. Należy zrezygnować także z kosmetyków, które zawierają alkohol. Pożądane efekty można uzyskać już po wykonaniu serii zabiegów. Dzięki temu można spłycić bruzdy, zmarszczki mimiczne, poprawić kontur twarzy, koloryt i sprężystość skóry.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest drażliwość skóry na światło, cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia, schorzenia endokrynologiczne i bielactwo. Nie mogą się na niego zdecydować także kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Skóra nie powinna być opalona, gdyż wówczas nie uzyskamy pożądanych efektów. Niewskazane jest także korzystanie z samoopalaczy i kremów brązujących. Należy zrezygnować także z leków i ziół, które zwiększają wrażliwość skóry na światło. Dzięki zabiegowi możemy znacznie poprawić wygląd i kondycję skóry, pobudzić ją do produkcji kolagenu i elastyny, pozbyć się zmian trądzikowych, naczyniowych, przebarwień słonecznych, a także znacznie opóźnić proces starzenia i zredukować zmarszczki.