Wskazania do wykonania zabiegu endermologii

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Wskazania do wykonania zabiegu endermologii

Osoby, które stosują różnego rodzaju diety, wykonują żmudne ćwiczenia, a nie potrafią pozbyć się nadmiernych kilogramów z wybranych partii ciała, mogą odwiedzić gabinet medycyny estetycznej. W miejscu tym oferowane są bowiem zabiegi wyszczuplające, które skutecznie pozbywają się wielu defektów urody, umożliwiają osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Stosuje się tu wysokiej jakości urządzenia, które działają bezpiecznie oraz skutecznie.

Zalety masażu podciśnieniowego

nowoczesna endermologia w łodziDzięki nim można zredukować ilość tkanki tłuszczowej, pozbyć się cellulitu, ujędrnić skórę, a także pobudzić ją do produkcji kolagenu i elastyny. Dużą popularnością cieszy się nowoczesna endermologia W Łodzi zabieg ten jest wykonywany w celu poprawy jędrności skóry, a także modelowania sylwetki. Skutecznie pozbywa się zmarszczek, redukuje obrzęki, blizny, rozluźnia napięte mięśnie, a także przyspiesza wydalanie toksyn z organizmu. Zabieg jest krótki, bezinwazyjny oraz precyzyjny. Wysokiej jakości sprzęt umożliwia dopasowanie się do różnych obszarów ciała. Efektem jest wyszczuplenie, ujędrnienie i redukcja tkanki tłuszczowej. Sprawdza się w przypadku trudnego do usunięcia cellulitu. Może być stosowana także w celu usunięcia małych blizn. Metoda ta ujędrniania ciało, dlatego cieszy się dużą popularnością. Masaż podciśnieniowy oddziałuje na tkankę łączną, działa odchudzająco, ujędrniająco. Uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej, w połączeniu z dietą i ćwiczeniami umożliwia cieszenie się zgrabnym ciałem. Masaż wykonywany jest z ogromną siłą nacisku, co sprawia, że wykazuje właściwości odchudzające, odmładzające, oczyszczające. Metoda ta przeznaczona jest dla osób, które chcą pozbyć się cellulitu, a także wymodelować sylwetkę. Pobudza metabolizm, sprawia, że łatwiej jest pozbyć się toksyn i tłuszczu z organizmu. To doskonała propozycja dla osób, które chcą poprawić kontur twarzy, a jednocześnie uelastycznić skórę. Endermologia często wykorzystywana jest także w leczeniu bólów mięśni, kręgosłupa, a także schorzeń reumatycznych.

Przed przystąpieniem do zabiegu konieczne jest ubranie specjalnego kombinezonu, co sprawia, iż maszyna nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Sterowana jest komputerowo, składa się z dwóch ruchomych rolek oraz komory ssącej. Powoduje to wciągnięcie fałdu skórnego, skóra jest rolowana, co umożliwia oddziaływanie na jej głębokie warstwy. Pobudza tkankę do regeneracji. Intensywność masażu musi być jednak dobrana do partii ciała, na której jest wykonywany. Tylko wtedy zabieg będzie bezpieczny i komfortowy dla pacjenta.