Wózek spacerowy 4baby

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Wózek spacerowy 4baby

Każda mama na kilka miesięcy przed pojawieniem się jej dziecka na świecie, kompletuje wyprawkę. Zawiera ona wszystkie niezbędne produkty, które będą potrzebne w pielęgnacji i wychowywaniu maluszka. Nie może w niej zabraknąć łóżeczka ze szczebelkami, ubranek, pościeli, czy wózka. Przez pierwsze miesiące życia dziecku będzie potrzebna tylko głęboka gondola, bo musi ono leżeć na płaskim. Starsze maluchy, które już samodzielnie siedzą, mogą być wożone w pozycji siedzącej.

Jakość wózków spacerowych

bezpieczne wózki spacerowe 4babyRodzice chcąc kupić wózek dla maluszka, mają do wybory zakup samej gondoli, lub spacerówki, lub w zestawie z dodatkowym fotelikiem samochodowym. Bez względu na to co wybiorą, najważniejsze jest, aby wózek był bezpieczny i posiadał niezbędne certyfikaty jakości. Kiedy tylko dziecko nabierze pewności w nowej czynności jaką jest siedzenie, to na pewno nie będzie chciało już leżeć. Nowa perspektywa poznawania świata z pozycji siedzącej, dostarcza mnóstwo nowych wrażeń, którym maluch nie może się oprzeć. Jednymi z lepszych modeli są bezpieczne wózki spacerowe 4baby, które cechują się lekkim stelażem i niewielkimi rozmiarami. Konstrukcja wózka została tak zaprojektowana, aby można było go łatwo złożyć i rozłożyć i aby nie zajmował wiele miejsca. Na jednym stelażu możemy zamontować gondolę, spacerówkę, albo fotelik samochodowy. Najbardziej atrakcyjnym wózkiem dla dziecka jest spacerówka ze względu na możliwość większej swobody. Małe dzieci w spacerówkach muszą być zapinane pasami bezpieczeństwa, a starsze mogą z nich zrezygnować. Wózki firmy 4baby są dopasowane do użytkowania w mieście, bo łatwo z nimi jechać na zakupy, czy nawet wyjeżdżać po schodach. Pomimo niewielkich rozmiarów są bardzo pojemne. Pod siedziskiem znajduje się dość spora torba zapinana na zamek, a na poręczy do pchania może się znajdować druga torba pielęgnacyjna. Oparcie siedziska posiada regulację konta nachylenia, więc bez problemu maluch może się przespać w wózku spacerowym w pozycji leżącej. Duża, rozkładana budka zabezpieczy dziecko przed wiatrem, słońcem i deszczem.

Wózek 4baby zawsze możemy doposażyć o dodatkowe elementy takie jak uchwyt na kawę, mufka na dłonie, którą się stosuje w zimie, czy parasolkę przeciwsłoneczną. Poza pasami zabezpieczającymi malucha przed wypadnięciem, wózek ma barierkę ochronną, której dziecko może się trzymać w trakcie jazdy. Duże tylne koła zapewniają dobrą stabilność w trakcie spacerów, a przednie jedno, lub dwa koła posiadają funkcję skręcania, przez co łatwo wózkiem manewrować w każdą stronę. Wózek jest bezpieczny i komfortowy.