W poszukiwaniu odpowiedniej kandydatki na hostessę

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

W poszukiwaniu odpowiedniej kandydatki na hostessę

Moje oczekiwania w stosunku do hostessy są bardzo wysokie. Nie musi wyglądać jak gwiazda filmowa, jednak żeby mogła pracować w mojej firmie, jej wygląd misi charakteryzować się pewnymi cechami które będą przyciągały uwagę klientów. Marketingowcy nie od dziś zwracają uwagę na wygląd zewnętrzny i wiem że, nienaganna aparycja stanowi nie lada chwyt marketingowy.

Jak powinna wyglądać idealna hostessa?

hostessy na promocje warszawaPracuję z hostessami już od wielu lat i wiem, że nie każdy się nadaje typu zawodu. Ogłaszam regularne castingi. Niestety bardzo często zdarza się tak, iż przychodzą na nie panie, które nie spełniają pewnych norm. Przede wszystkim chodzi tutaj o wiek. Jako wymagający szef, ja oczekuję pracownik w wieku od osiemnastu do dwudziestu pięciu lat. Powyżej dwudziestu pięciu lat, kobiety są z góry odrzucane. Uroda jest kwestią gustu jednakże nie każda kobieta się na to nadaje. Odpowiednie hostessy na promocje Warszawa powinna być przede wszystkim zadbane. Analizie poddana zostaje cera, która musi być jędrna i gładka bez żadnego uszczerbku. Kluczem do sukcesu stają się również piękne i zadbane włosy które są nie przetłuszczone, nie rozdwojone łatwo jest je czesać. Nie bez znaczenia są także zęby – bielutkie i lśniące przyciągają uwagę klientów. W końcu hostessa musi się do nich uśmiechać. Wizytówką każdej kobiety są zadbane dłonie. Ja zapraszając dziewczyny, mówię im z góry, że mają przyjść tylko i wyłącznie bez makijażu i bez pomalowanych paznokci. Jeśli dziewczyna nie ma długich paznokci, które są jednocześnie czyste, niestety ale taką muszę odrzucić. Mile widziane są kobiety, których płytki paznokcia są delikatne jak płatki róż. Ważny dla mnie jest także wzrost danej hostessy. Poniżej wzrostu metr sześćdziesiąt pięć, nie mogą pracować w mojej firmie. Muszą to być panie od metra sześćdziesiąt pięć do maksymalnie metr osiemdziesiąt – za wysokie również nie są wskazane. Bardzo dobrze jest wspomnieć o figurze. Oczywiście bardzo trudno jest znaleźć dziewczynę, która będzie miała typową figurę modelki, dlatego jest to już kwestia indywidualna. Ważne jest to, aby nie miała nadwagi.

Oprócz tego mogę jeszcze wspomnieć o moich oczekiwaniach związanych z ubiorem hostess. Mówi się, że nie szata zdobi człowieka, ale jeżeli ktoś przychodzi na casting skąpo ubrany, mogę sobie pomyśleć iż taka osoba nie ma kultury ani klasy. Z chęcią przyjmuję z kolei panie eleganckie, które potrafią się ubrać odpowiednio do danej sytuacji. Posiadam firmę, w której sprzedaję kosmetyki do włosów, a więc potrzebuję bardzo dużo hostess liczę że uda mi się znaleźć odpowiednie panie do pracy.