Usuwanie zbędnego owłosienia

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Usuwanie zbędnego owłosienia

Depilacja laserowa zyskuje coraz to większą popularność i to nie tylko wśród kobiet, ale również mężczyzn. Mężczyźni również czasami chcą usunąć sobie owłosienie z niektórych miejsc i dlatego stosują depilacje laserową. Gwarantuje ona przede wszystkim bardzo dobre efekty. Każda osoba, która zdecydowała się na ten rodzaj depilacji z gabinetu wychodzi zadowolona. Zabieg trwa około godziny, ale czas głównie zależy od wielkości powierzchni depilowanego ciała. 

Efekty depilacji laserowej

laserowe usuwanie owłosienia wrocławWiele osób po tradycyjnych metodach depilacji laserowej dostaje uczulenia, wysypki. Dla takich osób zdecydowanie lepszym sposobem na usunięcie zbędnego owłosienia okazuje się depilacja laserowa. Jeśli chodzi o laserowe usuwanie owłosienia Wrocław gwarantuje długotrwałe efekty. Efekty depilacji laserowej utrzymują się nawet kilka lat. Laser wnika wgłąb skór usuwają włoski wraz z cebulką. W tym miejscu już żaden włos nie wyrośnie. Jednak sprawą oczywistą jest to, że każdy włos roście w innym tempie i w innym momencie wzrasta, Nie wszystkie włosy rosną na raz. Dlatego zabieg depilacji laserowej należy powtarzać. Po kilku sesjach włosy zostają całkowicie usunięte. Gwarantuje to gładką skórę na wiele lat. Nie musimy się wówczas martwić, że na przykład nie mamy czasu, aby ogolić nogi a musimy założyć sukienkę. Te wszystkie zmartwienia idą na bok, ponieważ po takiej depilacji zawsze nogi będziemy mieć perfekcyjnie gładkie. Przed zabiegiem usuwania owłosienia za pomocą lasera nie możemy mieć opalonej skóry, ani nie możemy używać żadnych samoopalaczy. Tak samo nie możemy skorzystać z tej metody depilacji będąc w ciąży, czy biorąc antybiotyki, a nawet chorując na nowotwór. To wszystko wyklucza możliwość korzystania z depilacji laserowej. Jednak jeśli nic z tych rzeczy nie posiadamy to możemy zdecydować się na laserowe usuwanie owłosienia. Oczywiście po zabiegu również musimy stosować się do zaleceń kosmetologa i unikać basenów, saun i słońca. 

Ogólnie bardzo dużo osób usuwa owłosienia za pomocą lasera. Jest to metoda ciesząca się bardzo dużą popularnością. Wiele osób decyduje się na nią, ze względu na efekty i zalety jakie posiada. Pomimo, ze jest dość droga to efekty są tak długie, że i tak opłaca się bardziej skorzystanie z tej metody niż używanie tradycyjnych metod depilacji. Depilacja laserowa jest dostępna praktycznie w każdym zakładzie kosmetycznym, czy salonie piękności. Jest to zabieg bardzo bezpieczny i można go używać na różne części ciała, na przykład nogi, ręce, pachy, czy okolice bikini.