Urządzamy wnętrze nowego mieszkania

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Urządzamy wnętrze nowego mieszkania

Kupiła niedawno piękne, duże mieszkanie w surowym stanie, które będę musiała jakoś ładnie urządzić. Jest to moje pierwsze mieszkanie na własność, kupione razem z mężem. Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu będziemy na swoim. Do tej pory, bowiem, tylko wynajmowaliśmy mieszkania, a wiadomo, że to nie daje aż tak dużej swobody w codziennym życiu. Ja jestem osobą, która bardzo ceni sobie estetykę wokół. Marzyłam więc o tym, żeby móc urządzić mieszkanie zupełnie po swojemu, nie przejmując się tym, na co zgodzi się właściciel, bo to ja będę tym właścicielem. 

Projektujemy mieszkanie w Krakowie

projektowanie wnętrz krakówDla wielu młodych ludzi kupienie mieszkania jest jednym z kolejnych ważnych etapów wchodzenia w dorosłość. Dla mnie jest to też oznaka niezależności i swobody. Czym innym jest bowiem wynajmowanie najpiękniejszego nawet apartamentu, a czym innym kupienie nawet małego mieszkania, ale urządzenie go po swojemu i posiadanie na własność. My z mężem kupiliśmy mieszkanie równo miesiąc temu. Mieści się ono w zupełnie nowym budownictwie i zostało nabyte w stanie surowym. Teraz jesteśmy na etapie urządzania mieszkania. Mieści się ono w pięknej, zielonej dzielnicy Krakowa. Bardzo zależało mi na tym, żeby okolica była spokojna i idealna na spacery. Wygląd wnętrza, z racji tego, że jestem estetką, ma dla mnie kolosalne znaczenie. Zależało mi na tym, aby w urządzeniu mieszkania pomógł mi jakiś profesjonalista. Tym bardziej, że jak chodzi o projektowanie wnętrz kraków cieszy się jednymi z najlepszych biur projektowych w Polsce. Okazało się, że w jednym z nich pracuje moja znajoma, które zgodziła się pomóc zaprojektować wnętrze mojego mieszkania po kosztach. Mamy już wstępny plan, niedługo powstanie wizualizacja. Spośród mnóstwa pomysłów zdecydowaliśmy się na klasykę i ciemne drewniane meble. Połączymy je oczywiście  z nowoczesnymi rozwiązaniami i klimatycznym oświetleniem. Cała przestrzeń ma być elegancka, funkcjonalna, ale jednocześnie bardzo domowa, żeby miło było w niej przebywać. Cały projekt chcmey ukończyć maksymalnie w przeciągu dwóch miesięcy. 

Niecały miesiąc temu kupiliśmy z mężem mieszkanie w pięknej, zielonej okolicy Krakowa. Mieszkanie jest kupione w stanie surowym, dlatego też działamy w kierunku tego, żeby je odpowiednio urządzić. Chciałam zrobić to porządnie, dlatego postawiłam na współpracę z profesjonalnym architektem wnętrz. Okazało się, że w jednym z biur projektowych pracuje moja znajoma, która zgodziła się nam pomóc w aranżacji. Będziemy mieli mieszkanie urządzone w klasycznym, eleganckim stylu.