Totemy reklamowe dla firm

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Totemy reklamowe dla firm

Biurowce dzielone między wieloma firmami miały często ten problem, iż klientom trudno było znaleźć siedzibę poszukiwanej firmy. Nawet logo umieszczone na wejściu do biurowca czasem nie pomagało, i wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacją gdy klienci rezygnowali z usług ponieważ zwyczajnie nie mogli znaleźć należącego do nas biura. W połączeniu z położeniem biurowca w mniej uczęszczanej części miasta, przyczyniało się to do znacznego spadku klientów od czasu przeniesienia tam siedziby.

Nowoczesny podświetlany totem z logo firmy

totem reklamowyOkazało się iż wiele firm z którymi dzieliliśmy biurowiec miało ten sam problem, dlatego wspólnie zdecydowaliśmy znaleźć rozwiązanie tego problemu. Na zebraniu jakie zorganizowaliśmy z kierownikami sąsiednich firm pojawiło się bardzo dużo propozycji, ale najczęściej przewijał się temat ustawienia w pobliżu biurowca pylonu lub totemu reklamowego z nazwami wszystkich rezydujących tam firm. Nowoczesny i odpowiednio starannie wykonany totem reklamowy mógł służyć nie tylko jako reklama przyciągająca klientów, ale również jako swego rodzaju słup informacyjny, gdyż nie było żadnego problemu by oprócz logo firmy zamieścić na nim również piętro zajmowane przez firmę czy też pokój, służący za biuro do przyjmowania klientów. Podobne rozwiązania były już w użyciu od dłuższego czasu i sprawdzały się bardzo dobrze, zarówno w biurowcach w centrum miast jak i położonych na obrzeżach. Firma, którą wybraliśmy do wykonania naszego totemu miała w ofercie mnóstwo opcji. Jako że miał on służyć do przyciągania klientów, wybraliśmy totem wykonany ze srebrnego tworzywa sztucznego, doskonale widoczny nawet z odległości. Mimo dość delikatnego wyglądu, była to mocna i odporna konstrukcja, osadzona na betonowej podstawie, dzięki czemu przeniesienie jej, nawet z pomocą maszyn budowlanych, nie było wcale łatwe. Wytrzymałe tworzywo sztuczne było odporne zarówno na wpływ pogody ale i uszkodzenia mechaniczne, jakie czasem zdarzały się w pobliżu drogi.

Na wybranej przez nas jasnej powierzchni reklamowej, wszystkie loga, niezależnie od koloru, były doskonale widoczne, nawet bez włączonego oświetlenia. Oczywiście, totem miał być podświetlony, by reklama była jeszcze bardziej widoczna, nawet wieczorem czy w nocy. Był to pylon wykonywany oczywiście na zamówienie, więc na jego realizację musieliśmy poczekać kilka dni, aczkolwiek sama instalacja nie zajęła dłużej niż kilka godzin. Byliśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego, bo totem był świetnym dodatkiem reklamowym i był widoczny bez problemu