Sukienka moich marzeń

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Sukienka moich marzeń

W mojej szafie wisi około stu sukienek. Uwielbiam wszystkie. Sukienki noszę o każdej porze roku. Nie boję się eksperymentować z dodatkami oraz krojami. Zimą i jesieniom wybieram jednak zazwyczaj sukienki wykonane z nieco grubszych materiałów oraz długich rękawkach lub przynajmniej takich trzy czwarte. Wiosną i latem szaleję do woli. Kupuję i noszę kreacje bardzo kuse, wykonane z materiałów niezwykle lekkich i zwiewnych. Uwielbiam także dodatki koronkowe lub jedwabne. Istotny jest jednak nie tylko materiał, ale także krój. 

Różne dekolty sukienek 

sukienki z dekoltem vGdy byłam młodsza uwielbiałam ubrania (nie tylko sukienki, ale także tuniki, bluzki i sweterki) z dekoltem w serduszko. Nie zdawałam sobie jednak wówczas sprawy z tego, że tego typu dekolt nie odpowiada mojej figurze. Przede wszystkim mam za małe piersi, aby je eksponować. Powinnam raczej, wybierając strój stawiać na podkreślenie krągłości bioder lub szczupłej tali. Dzisiaj w mojej szafie znajdziecie przede wszystkim sukienki z dekoltem v. Uważam, że zawsze sprawdza się on idealnie. Przede wszystkim zaś daje mi duże możliwości w kwestii wyboru odpowiedniej biżuterii, a jak już zapewne wiedzie jestem jej fanką. Nie przepadam za dekoltami zbyty głębokimi. Nie lubię także, gdy są one zakończone jakimiś ozdobnymi lamówkami. Jestem uczulona na wiele materiałów i tkanin, więc zawsze wybieram produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów bez sztucznych dodatków. Lubuję się zatem przede wszystkim w sukienkach bawełnianych oraz wiskozowych. Od kilku lat wzbogacam także moją kolekcje o sukienki sportowe, które z powodzeniem zakładam na każdą okazję. Wśród nich moją ulubioną jest niebiesko-żółta z bardzo dużą ilością kolorowych zamków, pełniących nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także czyniących ciuch bardziej praktycznym. Sukienkę można bowiem po odpięciu odpowiednich zamków nosić bez rękawka lub z rękawkiem krótkim, trzy czwarte, a nawet długim. Odpinana jest również poszewka, a nawet dwie poszewki. Sukienka posiada bowiem poszewkę ocieplaną idealnie sprawdzającą się w zimie oraz letnią. 

Uwielbiam sukienki i pewnie będę je nosiła zawsze niezależnie od tego, ile kilogramów przytyję i po ilu będę ciążach. Każda kobieta może znaleźć kreację odpowiednią do jej wieku oraz figury. Osobiście lubuję się w sukienkach, które posiadają dekolt w kształcie litery v. Jednym jednak odpowiadają takie kreacje, innym zaś zupełnie inne. Jeśli nie jesteśmy pewni co warto kupić, to zawsze możemy skorzystać z opinii jakiegoś eksperta i poprosić o poradę.