Stylowe zdobione lustra w ramie na wymiar

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Stylowe zdobione lustra w ramie na wymiar

Jednym z nieodłącznych elementów każdego mieszkania jest lustro. Do wyboru mamy ich wiele. Jedni stawiają na ich ciekawy design, a inni na funkcjonalność. Najlepiej jest zainwestować w takie, które łączy te dwie cechy i będzie mogło zdobyć nasze wnętrze mieszkalne latami.

Piękno zdobionych luster

zdobione lustra w ramie na wymiarNie sztuką jest wybrać lustro, które będzie po prostu stylowe. Może wyglądać fajnie, ale nie pasować do naszych mebli, koloru ścian czy ogólnie wyglądać jak z „innej parafii”. Wybór powinien być przemyślany i przede wszystkim musimy lustro dobrać do reszty naszego wnętrza mieszkalnego. Lustra stosuje się właściwie w każdym pomieszczeniu domu, prócz kuchni – tam jest raczej rzadko spotykane. Ludzie lubią przeglądać się przed wyjściem z domu, dlatego umieszczają duże lustra na korytarzu. W łazience jest ono wręcz niezbędne. Poza tym często spotyka się je w salonie lub sypialni. W tym pierwszym przypadku jest to raczej zastosowanie w charakterze ozdobnym. Żeby lustro było funkcjonalne musi przede wszystkim być wielkości idealnej dla nas i do wybranego przez nas pomieszczenia. Kupowanie luster na wymiar jest idealnym rozwiązaniem. Zamawiać można przez internet lub u zaufanej firmy. Natomiast jeśli chodzi o wygląd luster dużo uroku nadaje im rama. Może być w kształcie owalnym lub prostokątna czy kwadratowa. Możliwe są także różne nietypowe rozwiązania, jak rama asymetryczna, w kształcie który sobie sami zaprojektujemy. Najbardziej trendy są teraz ramy w kolorach wpisujących się w nurt nowoczesnego minimalizmu. Jest to czerń oraz biel. Istnieje też wielu zwolenników stylu vintage, którzy chętnie kupują ramy drewniane w przeróżnych odcieniach. Poza walorami estetycznymi rama nie tylko ładnie wygląda, ale także chroni nasze lustro przed uszkodzeniami. Są sklepy, które oferują nam zdobione lustra w ramie na wymiar. Niektórzy z nas szukają takich egzemplarzy, które będą małe. W takich możemy obejrzeć wyłącznie swoją twarz i mają one głównie charakter ozdobny. Panuje też moda na wielkie lustra. Umieszczone na całej ścianie wyglądają naprawdę stylowo i nowocześnie – zwłaszcza w salonie czy w łazience. Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie ze sobą wielu małych kwadratowych luster w ramie i ułożenie ich na całej ścianie lub chociaż na większej jej części.

Lustra to ozdoba, ale i przedmiot funkcjonalny, który nigdy nie wyjdzie z użytku ani z mody. Ludzie od wieków korzystają z luster i będą z nich korzystać zawsze. By dostać idealny dla siebie model, najlepiej samemu go zaprojektować. Sami możemy rozplanować wymiary oraz wybrać ramę, która najbardziej nam się spodoba.