Stylowa koszula dla kobiet w ciąży

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Stylowa koszula dla kobiet w ciąży

 

Z niecierpliwością czekam na dzień rozwiązania porodu. Moja córeczka ma już przygotowany pokoi na naszym świecie, czekamy na nią z mężem, ale też martwią się o nią dziadkowie, ciocie i wujkowie. Jako, że mamy jeszcze kilka miesięcy czas postanowiłam poszukać i zakupić wszystkie potrzebne rzeczy i ubrania dla dziecka oraz dla siebie. Również muszę czuć się dobrze w szpitalu podczas tych kilku dni pobytu.

W której koszuli urodzić?

Koszule do porodu dla matkiGdy już miałam spakowane wszystkie śpioszki, pieluszki i inne potrzebne środki do mycia postanowiłam kupić coś dla siebie. Od lat nie kupowałam ubrań, więc moja szafa nie była zbyt zajęta rzeczami. Przypadkowo trafiłam na ofertę koszuli przeznaczonej dla przyszłej matki, by podczas mają nieograniczoną swobodę ruchu i nie czuła się ograniczona w codziennych ciuchach. Wybrana przeze mnie przypomina sukienkę długą do kolan. Jest uszyta z przyjemnej w dotyku bawełny, która także mnie nie uczula. U góry ma guziki, które można odpiąć do karmienia piersią. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie gdy trzeba szybko nakarmić dziecko. Dzięki odpinanej górze nie trzeba się specjalnie rozbierać ani przebierać, tylko szybko odpiąć guziki. W ten sposób nie trzeba mieć nikogo do pomocy, kto musiałby trzymać dziecko podczas naszego przebierania się do karmienia. Guziki są na zatrzaski, co bardzo mnie cieszy. Nie wyobrażam sobie żebym musiała pospiesznie odpinać i zapisać zwykłe guziki i tracić dużo czasu oraz nerwów. Zakupiłam ją już teraz w rozmiarze o wiele większym niż noszę, by nie martwić się o dodatkowe kilogramy, o które mogę przytyć w najbliższej przyszłości. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest bardzo wygodna i chętnie noszę ją już teraz na co dzień. Do szpitala kupię kolejną, tym razem uszytą w inny wzór. Znalezione przeze mnie na sklepie internetowym koszule do porodu dla matki są bardzo tanie. Aż trudno mi uwierzyć, że za tak niską kwotę można mieć tak wygodną i wielofunkcyjną koszulę. Materiał również nie sprawia problemu po praniu. Widać, że do produkcji stosowano prawdziwą bawełnę. Można bez obaw prać ją z innymi rzeczami i nie rozciąga się.

Cieszę się, że trafiłam na sklep, w którym mogłam zaopatrzyć moje dziecko w niezbędne produkty. Dodatkowo sama znalazłam wprost wymarzoną koszulę, w której mogę swobodnie poruszać się po domu oraz, w której nie będzie wstydziła się chodzić po szpitalu. Mam już spakowaną torbę, w której będą same niezbędne przedmioty. Teraz czuję, że jestem gotowana na przyjście na świat potomkini i że czeka mnie i męża wspaniała przygoda.