Statuetki niebanalne hit czy mit?

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Statuetki niebanalne hit czy mit?

Medale cieszą się największą popularnością ze względu na wzór, różnorodność oraz charakter danej uroczystości. Co raz więcej firm zaczyna konkurować ze sobą i projektuje co rusz ciekawsze statuetki. Powstają niebanalne statuetki o finezyjnych kształtach, wzorach i kolorach. Personalizowane o zindywidualizowany napis oraz grafikę. Dzięki takiej dedykacji każda statuetka jest unikalna i nie do podrobienia. Dostępne są również w wersji ze zdjęciem, wtedy już na pewno trafią w ręce wyczekiwanego zwycięzcy.

Czy niebanalna statuetka jest rękodziełem?

niebanalne statuetkiZ pewnością można stwierdzić, że każda personalizowana statuetka jest rękodziełem. Stworzona jest na życzenie klienta na podstawie wysłuchanych oczekiwań i pomysłów. W momencie złożenia zamówienia większej liczby statuetek jest możliwość dobrania napisów i grawerów indywidualnie. Na takie projekty nie trzeba długo czekać. Zazwyczaj powstają one w terminie od 5 do 14 dni. Po tym czasie trafiają w ręce klienta i są gotowe do przekazania zwycięzcy. Każda  niebanalna statuetka może być wykonana ze szkła, metalu a nawet plastiku. Do najmodniejszych zalicza się statuetki łączone tzn., że nie są wykonane z jednego materiału lecz dwóch np. drewniany spód i szklana góra. Wykończone satyną osiągają ciekawy efekt końcowy. Ich urok tkwi właśnie w tym, że są one proste i niebanalne. Statuetki znalazły również swoje miejsce w aukcjach charytatywnych. Znani sportowcy, aktorzy czy muzycy przekazują je na tego rodzaju aukcje by zebrać jak najwięcej pieniędzy na leczenie chorych dzieci oraz wspomożenie domów opieki oraz domów dziecka. Jest to piękna intencja, która wzbudza podziw wielu ludzi i jednoczy ich ze sobą, gdyż cel jest tylko jeden – zebrać największą sumę pieniędzy. Każda statuetka jest ważna i ma określony cel – uszczęśliwić i podziękować za dokonane zasługi. Już od najmłodszych lat dzieci zdobywają niebanalne statuetki w biegach przedszkolnych a także konkursach plastycznych, ceramicznych czy choćby tańcu. Zdobycie takiej statuetki sprawia, że czują się one szczęśliwsze i dbają o swój talent jeszcze bardziej.

Podsumowując, każda niebanalna statuetka jest jedynie dowodem na to, że warto się poświęcić swój czas, wysiłek, pot i łzy by to co niemożliwe stało się możliwe. Dlatego wspierajmy siebie, swoich bliskich w ich dokonaniach. Bowiem każda porażka uczy sukcesu i jest dowodem na to, że ciężka praca popłaca. Odniesienie sukcesu, podniesienie swoje ego sprawia, że nasze życie nabiera barw jak taka niebanalna statuetka, która jest naszym szczególnym prezentem od życia.