Przetarg na wynajem aut dostawczych

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Przetarg na wynajem aut dostawczych

Pracuję w fundacji, która zajmuje się pomocą dla osób bezdomnych. Praca jest bardzo ciężka, jednakże przenosząca znaczną satysfakcję, ponieważ wiem o tym że czynię dużo dobrego dla społeczeństwa. Moja praca polega na tym, że organizuję zbiórki materialne dla ludzi którzy, nie mają gdzie mieszkać. Załatwiam w związku z tym wszelkiego rodzaju formalności. Oczywiście tutaj wiąże się współpraca z urzędami i instytucjami, a także z firmami.

Poszukiwania firmy posiadającej auta dostawcze

wynajem dostawczych krakówMieliśmy podpisany kontrakt z firmą dostawcą, która zawoziła nam ubrania do ośrodka dla bezdomnych. Jednakże firma ta splajtowała i musieliśmy znaleźć kogoś innego. W związku z tym to zadanie przypadło oczywiście mnie. Ponieważ nasza zajmuje się takimi rzeczami, musiałam poszukać firmy która w naszym mieście zajmuje się wypożyczaniem aut, a także transportem różnego rodzaju ładunków. Na uwadze miałam kilka propozycji, które zaproponował mi mój kuzyn, jednak nie mogę działać sama na własną rękę. Musiałam więc zrobić tak zwany przetarg na wynajem dostawczych Kraków. W ten oto sposób poszukałam firmę, która najtaniej będzie wykonywać dla nas te usługi. Zależało mi również na jak najszybszym zakończeniu tej sprawy, ponieważ w naszym magazynie już brakowało miejsca na ciuchy. Przetarg miał  dwutygodniowy okres czasu. Było to bardzo dużo, jak na podjęcie tak ważnej i szybkiej decyzji. Zależało mi na tym, aby przynajmniej trzy razy w tygodniu firma, która posiada samochody dostawcze pojechała ze mną do ośrodka dla bezdomnych i zawiozłam ubrania dla biednych. Myślałam, że będzie z tym problem, ale na szczęście odezwało się do nas kilka firm. W też te firmy, które padły jako propozycje mojego kuzyna. Cieszyłam się, że mam taki duży wybór. W Krakowie była jedna z firm, która odpowiadała moim wymogom niemalże w stu procentach. Nie dość że była to firma wykonująca poszczególne usługi dosyć tanio, to jeszcze przewoziła różnego rodzaju materiały z jednego miejsca w drugie. Co więcej, posiadała ona jeszcze większy samochód, niż firma z którą poprzednio współpracowaliśmy.

W związku z tym, ja oraz dyrektor podjęliśmy decyzję o tym, żeby skorzystać właśnie z usług tej firmy transportowej. Myślę, że to była najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć. Teraz nie żałujemy tej współpracy, gdyż wszystko mamy zawiezione na czas za dość niską cenę. Jak widać, czasami zmiany są potrzebne. Cieszę się, że w tak szybki sposób znalazłam firmę przewozową, która do dnia dzisiejszego współpracuje z naszą fundacją.