Potrzebowałam skutecznego kursu hipnozy

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Potrzebowałam skutecznego kursu hipnozy

Od zawsze się fascynowałam kosmosem i światem równoległym. Brałam nawet udział w wielu seansach spirytystycznych. Jedyne, czego nie mogłam się nauczyć to hipnoza. Już kilku specjalistów mówiło mi, że po prostu mam odporny organizm na tego typu perswazję, ale ostatnio jeden coach powiedział mi, że wszystkie można się nauczyć. Tyle trzeba to robić stopniowo i przede wszystkim znaleźć jakiś profesjonalny kurs, który będzie prowadzony przez specjalistów, którzy znają się na tego typu przypadkach.

Nauczyłam się hipnozy na kursie

skuteczny kurs hipnozyDowiedziałam się także, że już niedługo, w mieście w którym mieszkam będzie organizowany skuteczny kurs hipnozy. Od razu zdecydowałam się na niego zapisać, tym bardziej że jego cena była bardzo niska, wręcz przystępna biorąc pod uwagę, że kurs miał trwać kilka dni. Miał on być prowadzony przez doświadczonych i wybitnych specjalistów, którzy uczyli się hipnozy od światowych hipnotyzerów. Gwarantowali oni, że są w stanie nauczyć hipnozy każdego, kto tylko wystarczająco się skupi na wykonywaniu poleceń. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Kurs odbywał się w małych, kilkuosobowych grupach. Dzięki temu każdy z kursantów mógł liczyć na indywidualną pomoc instruktora. Bardzo mi to pomogło, szczególnie w praktycznej części szkolenia. Najpierw bowiem uczyliśmy się czym jest hipnoza, kiedy i w jakich dawkach można z niej korzystać, żeby nie wyrządzić sobie krzywdy i nie utracić kontaktu z rzeczywistością. Dzięki temu profesjonalnie prowadzonemu szkoleniu nauczyłam się, że hipnoza to coś znacznie więcej niż przypadkowe machanie wahadełkiem przed oczami. Kurs okazał się bardzo skuteczny, ponieważ teraz potrafiłam już nie tylko wprowadzić samą siebie w trans hipnotyczny, ale także zahipnotyzować kogoś kto tego potrzebował i zwrócił się do mnie pomoc. Byłam bardzo zadowolona z odbytego kursu i wiem, że nie mogłam wybrać lepszego. Ostatnio moja przyjaciółka zapytała się mnie, gdzie można zrobić takie szkolenie, ponieważ też chciałaby się nauczyć hipnotyzować.

Bez zastanowienia poleciłam jej kurs, który sama odbyłam. Wiem, że jest on skuteczny, a w dodatku jest prowadzony przez profesjonalistów, przez to wszystko co robiliśmy na kursie odbywało się w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach. Kurs na który się wybrałam był dosyć intensywny, ponieważ trwał on przez pięć dni, i w tym czasie odbywaliśmy zajęcia, które trwały po sześć godzin. Jednakże, wiem również że organizowane są również kursy przyśpieszone i weekendowe.