Potrzebowałam pomocy adwokata z Tarnowa

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Potrzebowałam pomocy adwokata z Tarnowa

Od dłuższego czasu miałam problemy z moim byłym mężem, który nie chciał płacić alimentów na dzieci, a poza tym zupełnie się nimi nie interesował. Próbowałam się z nim dogadać. Zaproponowałam, żeby płacić mniejsza kwotę jeśli nie jest w stanie płacić tyle ile zasądził sąd, ale on nie chciał płacić w ogóle, co do zasady. Uznałam więc, że nie mam innego wyjścia jak podać go do sądu, żeby komornik ściągnął z niego zadłużenie. Dzięki temu mogłabym przynajmniej dostawać alimenty od urzędu gminy, gdyby był problem z uregulowaniem płatności od niego.

Znalazłam bardzo dobrego adwokata z Tarnowa

wykształceni adwokaci w TarnowieDo tej pory nigdy nie potrzebowałam pomocy adwokata, dlatego nie wiedziałam, gdzie mogłabym się udać, aby uzyskać fachową i profesjonalną pomoc. Z pomocą przyszła mi moja koleżanka z pracy. Doradziła mi ona w jakiej kancelarii adwokackiej z pewnością uzyskam odpowiednią pomoc. Pracowali tam tylko i wyłącznie wykształceni adwokaci w Tarnowie, którzy mieli duże doświadczenie przy prowadzeniu spraw sądowych i udzielaniu porad prawnych. Zapisałam sobie adres ten kancelarii prawnej i zamierzałam się tam udać jeszcze tego samego dnia. Kancelaria ta znajdowała się w samym centrum Tarnowa, pomiędzy moim miejscem pracy, a zamieszkania, dlatego nie miałam żadnego problemu z tym, żeby do niej trafić. Od razu po wejściu poprosiłam recepcjonistkę, aby wskazała mi adwokata, który zajmuje się prawem cywilnym, a także rodzinnym i opiekuńczym. Od razu zaprowadziła mnie ona do odpowiedniego pokoju, gdzie dyżurował adwokat udzielający porad prawnych. Powiedział mi on jakie pisma powinnam złożyć do jakiego sądu i co powinnam w nich ująć. Zdecydowałam się zatrudnić tego adwokata do prowadzenia mojej sprawy, ponieważ zrobił on na mnie bardzo dobre wrażenie. Najważniejsze było dla mnie to, że był on solidnie wykształcony i znał się na wszelkich kruczkach prawnych, co do których podejrzewałam, że może chcieć je wykorzystać mój były mąż. Okazało się, że wybór tego adwokata był słuszny.

Przede wszystkim został on moim pełnomocnikiem procesowym, dzięki czemu w moim imieniu wypełniał on, podpisywał i wysyłał do sądu wszelkie pisma. To było bardzo przydatne, ponieważ dzięki temu moja rola w sprawie sądowej została ograniczona do minimum. Dzięki jego wysokim kompetencją i umiejętnością społecznym cała sprawa zakończyła się na pierwszej rozprawie. Były mąż w ciągu jednego dnia przesłał mi wszystkie zaległe alimenty i od tego czasu już ani razu nie spóźnił się on z ich zapłatą. Byłam bardzo zadowolona z tej sytuacji.