Ponowna nauka jazdy w Toruniu

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Ponowna nauka jazdy w Toruniu

Każdy kto posiada prawo jazdy wie jakim przykrym zdarzeniem jest jego utrata. Jeżdżę już kilka lat, kurs zrobiłam w wieku dwudziestu lat i zawsze uważałam, że nie jestem takim złym kierowcą. Zdarzają mi się drobne wypadki czy stłuczki, ale to normalne kiedy żyje się w dużym, zakorkowanym mieście. Moi pasażerowie czasem narzekali na moją jazdę, ale brałam to niezbyt poważnie, bo przecież większość ludzi czepia się kobiet za kierownicą. Okazało się, że w moim przypadku nie były to bezpodstawne żarciki.  

Jak przebrnąć przez naukę jazdy ponownie?

nauka jazdy w ToruniuOstatnio miałam tę nieprzyjemność spowodować wypadek. Nie chce tutaj wdawać się w szczegóły i rozważania, że byłam niewinna, bo to nieprawdę. Jestem całkowicie za to odpowiedzialna i nie wstydzę się do tego przyznać. Na szczęście nikt poza autami nie ucierpiał. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze poniosłam spora jak dla mnie konsekwencje. Utraciłam prawo jazdy. Tego tez wam nie muszę tłumaczyć, nazbierałam trochę za dużo punktów karnych, cóż nikt nie jest święty. Czekał mnie ponowny egzamin. Wiedziała, że aby go zdać muszę się podszkolić. Mam już nawyki, które nie bardzo są zgodne z przepisami, a przecież test będzie im podlegał całkowicie. Czekała mnie ponowna nauka jazdy w Toruniu, w którym aktualnie mieszkam. Powiem wam, że byłam pozytonowy zaskoczona. Swoją poprzednią auto szkołę wspominam raczej negatywnie, a tutaj było na prawdę miło. Instruktorzy podeszli do mojego problemu z wyrozumiałością i wyjaśnili, że nie ma nic złego w tym, że potrzebuje odświeżenia swojej wiedzy. Nadrobiłam zaległości i przyswoiłam kilka nowych. Te prawa stale się zmieniają, człowiek zapracowany i zajęty domem czasem nie nadąża za nowym. Poprawiłam moje umiejętności jazdy. Pan instruktor pouczył mnie o tym co wykonuje źle i jak to poprawić. Stałam się dzięki temu mniej nerwowa w stresujących sytuacjach, bo już wiem dokładnie jak się zachować. Zmienił mój sposób postrzegania jezdni i praw na niej panujących. Przećwiczyłam wszystko kilka razy i jestem gotowa znów wrócić za kierownice mojego samochodu.Czuje się zdeterminowana do odzyskania uprawnień kierowy.

Powiem wam, że ten okres, kiedy nie mogłam jeździć był dla mnie trudny. Teraz czekam na państwowy egzamin na prawo jazdy. Myślę, że zdam go bez problemu i wrócę na jezdnię. Doszkalająca nauka jazdy w Toruniu poprawiła mój styl prowadzenia i uzupełniła moje braki w wiedzy. Czuje się teraz lepszym kierowcą i taka sytuacja z utratą prawka już mi nie grozi. Taka z przykra sprawa potrafi przeistoczyć się w coś pozytywnego.