Plisowana na każdą okazję

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Plisowana na każdą okazję

Plisy w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Można powiedzieć, że jakiś czas temu zniknęły one z modowych półek. Na szczęście wróciły one do nas w pełnej krasie. Nic w tym dziwnego. Głównie dlatego, że spódnice tego typu mają bardzo dużo zalet. Jak można je nosić? Z czym najlepiej jest je zestawiać? Z czym dobrze się prezentują? Przy jakich typach figury, powinniśmy ją zakładać?

Spódnica uniwersalna – na każdą porę roku

spódnice plisowane sklepSpódnice plisowane są bardzo dobrym rozwiązaniem dla niemalże każdej sylwetki. Może właśnie dlatego są tak popularne spódnice plisowane sklep internetowy – to najprostsza droga do tego, aby taką spódnicę kupić. Warto jednak pamiętać o tym, że musimy wybrać odpowiedni rodzaj. Na przykład, jeżeli jakaś pani ma figurę gruszki, powinna ona wybierać długość midi. Pomoże ona wówczas zamaskować niechciane krągłości. Biodra czy może nawet masywne uda. To bardzo dobra propozycja dla gruszki. Można ją zestawić zarówno z golfem wysokim jak i bluzką typu dekolt – łódka. Jeżeli na przykład masz nieco inne wymiary, czyli na przykład jesteś tak zwanym jabłkiem, dobrą propozycją będzie spódnica z drobnymi plisami. Ponadto jeżeli nie dysponujesz wcięciem w tali, warto aby dołożyć do swojej stylizacji pasek. Takim sposobem zrobimy sobie wcięcie. Nadając sobie tym samym kobiece kształty. Plisowane spódnice będą bardzo dobrze prezentowały się na tak zwanych klepsydrach. Jeżeli chodzi natomiast o porę kiedy można nosić taką spódnicę to nie ma większych ograniczeń. Wszystko zależy z czym ją zestawimy. Może być to zarówno okres jesieni, jak i zimy. Chociaż zauważa się tendencję, że plisowane spódnice, chętniej goszczą w naszych czasach w okresie przejściowym. Można je wówczas nosić z t -shirtem i na przykład ramoneską. Zarówno do sandałów, botków, czy nawet do butów sportowych. Wariantów jest tyle ile jest pomysłów na daną stylizację. Z kolei w okresie zimy plisowana spódnica będzie doskonale prezentowała się z golfem, swetrem i na przykład z kozakami. Warto w tym miejscu dodać, że plisowane spódnice są bardzo uniwersalne.

Można nosić je o każdej porze roku. Należy, także dodać, że plisowana spódnica jest idealnym rozwiązaniem dla pań, które chcą nieco zaznaczyć swój dziewczęcy charakter. Są one niezwykle stylowe. I bardzo kobiece. Dzięki nim będziemy mogły stworzyć idealny i ciekawy look. Pamiętajmy, aby zimą nosić je w zestawieniu z ciepłymi, grubymi i nieprześwitującymi rajstopami. Plisowana spódnica jest bardzo praktyczną częścią naszej garderoby. To istne must have każdej kobiety. Niezależnie od wieku.