Nowoczesny system oświetlenia

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Nowoczesny system oświetlenia

Zakłady pracy, zwłaszcza te które działały nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat, nie były na ogół zbyt dobrze oświetlone. Podczas gdy nie było to problemem na obiektach które nie prowadziły ciągłej produkcji, częste skargi na brak oświetlenia były standardem w miejscach gdzie prowadzono nocne zmiany. W naszym zakładzie, który został zmodernizowany ze starego obiektu, istniejącego przeszło pięćdziesiąt lat, również nie było zbyt dobrego oświetlenia przed remontami, więc postanowiliśmy owy problem zneutralizować, instalując wysokiej jakości oświetlenie, głównie zewnętrzne.

Systemy oświetlenia zewnętrznego od Spotline

oświetlenie spotlineProblemem zwykle pojawiającym się podczas instalacji zewnętrznego oświetlenia w zakładach produkcyjnych była duża powierzchnia, jaka musiała być przez owo oświetlenie pokryta. Wiele modeli zewnętrznych reflektorów i lamp miała zdecydowanie za małą moc, nawet przy zastosowaniu żarówek o dużym natężeniu światła, lub też były zbyt energożerne, by można je było stosować podczas normalnego funkcjonowania zakładu. Przeglądając oferty różnych producentów, trafiliśmy w końcu na przemysłowe oświetlenie Spotline, używane w wielu większych zakładach pracy, ale również i wszelkich innych dużych obiektach, wymagających oświetlenia. Zewnętrzne oświetlenie owej firmy, przeznaczone do dużych zakładów produkcyjnych i obiektów użytkowych składało się głównie z wysokiej mocy reflektorów, które oświetlały dużą powierzchnię, więc nawet niewielka ich ilość mogła być zastosowana do pokrycia znacznego terenu zakładu. Owe reflektory, mimo mocy, były zdecydowanie bardziej energooszczędne niż większość urządzeń konkurencji, jednocześnie będąc o wiele mniejszymi i wygodniejszymi w montażu. Pozwalało to na bardzo szybką instalację nawet największych urządzeń nawet w trakcie pracy zakładu. W skład oferty wchodziły również lampy wewnętrzne oraz oświetlenie awaryjne, a wszelkie urządzenia dopasowane były również do pracy w trybie ciągłym, zwłaszcza wewnątrz pomieszczeń i korytarzy.

Oświetlenie przemysłowe od Spotline, zwłaszcza wewnętrzne lampy do oświetlenia stanowisk pracy, było o wiele mniejsze niż konkurencyjne odmiany, więc mogło być z powodzeniem zamontowane na każdym stanowisku, niezależnie od jego rozmiarów, tak by zapewniało jak najwięcej światła i było jak najwygodniejsze w trakcie wykonywania zadań. W skład oferty oświetlenia wchodziła również cała gama żarówek o różnym stopniu natężenia światła, które mogły być używane razem z urządzeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi, lub też z pozostałymi rodzajami oświetlenia od innych producentów.