Naturalny lek medyczny

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Naturalny lek medyczny

Medyczna marihuana w Polsce niestety jest dość dużym tematem tabu. Ze względu na błędne myślenie lekarzy. Większość ludzi, chorych uważa, że medyczna marihuana jest niestety odurzająca i szkodzi, cóż nic bardziej mylnego. Medyczne konopie zawierają kannabidoidy cbd, które są bardzo korzystnie wpływają na mózg i łagodzą uciążliwe bóle. 

Zdrowe lekarstwo na skomplikowane choroby

niedrogie nasiona marihuany żeńskieU nas niestety jest to temat tabu pomimo, że w Polsce marihuana medyczna jest legalna od 2017 roku. Większość niestety nie potrafi rozróżnić zwykłej trawki od marihuany medycznej, która posiada pozytywne dla naszego ciała oraz ducha kannabidoidy cbd. Stąd przekonanie, że nawet medyczne konopie są szkodliwe, cóż nic bardziej mylnego. Po pierwsze konopie lecznicze nie są marihuaną, która zawiera kannabidoidy psychoaktywne, po drugie wyhodowanie tego typu konopi wymaga naprawdę ogromnego wysiłku, odpowiedniego nawozu i dużego poświecenia, zwłaszcza, że tego typu konopie mają leczyć, więc muszą być hodowane w konkretnym i dobrym dla nich miejscu, odpowiedniej glebie i przy odpowiednim nasłonecznieniu. Marihuana w tym przypadku bardzo lubi dużo ciepła oraz słońca, nie rośnie i nie daje dobrych plonów, kiedy temperatura spada poniżej 5 stopni Celsjusza. Co ciekawe, bardzo istotna jest jakość nasion. Są nasiona męskie i żeńskie, męskie niestety, nie dają odpowiednich plonów, tylko zapylają żeńskie w okresie wiosny, można je również krzyżować. Zaś jeżeli chodzi o niedrogie nasiona marihuany żeńskie to można je kupić w różnych sklepach z marihuaną online. Ważne jest aby zwracać uwagę na sklep, doświadczenie oraz opinie sklepu. Medyczne konopie są bardzo korzystne w leczeniu chorób jelit Leśniewskiego Crohna, Alzheimera, Parkinsona, łagodzi ból związany z tymi chorobami oraz powoduje pozytywne skutki. Nie uzależnia, uspokaja, ponadto pomaga w leczeniu astmy, padaczki, depresji, migreny. jest zarówno środkiem przeciwbólowym, jak i przeciwdrgawkowym oraz wykazuje właściwości przeciwzapalne oraz przeciwlękowe. 

Medyczna marihuana, jest naprawdę bardzo dobrą alternatywą, zwłaszcza w tedy, kiedy dopada nasz ciężka choroba. W dodatku jest genialnym i naturalnym środkiem na wiele schorzeń. Medyczne konopie stają się coraz bardziej popularnym lekiem, coraz więcej lekarzy również przepisuje leki na bazie medycznej marihuany, zamiast chemicznych leków przeciwbólowych, które niejednokrotnie uzależniają oraz nie uzależniają. Aby lekarz nam przepisał ten rodzaj leków, musi on być otwarty na nowości medyczne oraz być nowoczesny.