Najlepszy sposób przedłużania krótkich włosów

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Najlepszy sposób przedłużania krótkich włosów

 

Piękne i długie włosy zawsze kojarzyły mi się z kobiecością i już będąc małą dziewczynką pragnęłam mieć włosy aż do pasa. Niestety posiadam bardzo łamliwe końcówki, ale też ciężko pogodzić mi się z ich ścinaniem. W końcu jednak odkryłam czym jest przedłużanie włosów i postanowiłam skorzystać z tego zabiegu dzięki czemu dziś mam przepiękne, długie i wreszcie wymarzone włosy.

Metody przedłużania włosów

metoda na przedłużanie krótkich włosówJuż od szkoły podstawowej marzyłam o tym, aby mieć długie włosy, ale jakoś nigdy nie udało mi się takowych zapuścić. Moje końcówki są strasznie łamliwe i też bardzo szybko się rozdwajają toteż odkąd pamiętam miałam problemy z zapuszczaniem włosów do interesującej mnie długości, czyli aż po pas. Jako dziecko mieszkałam w malutkiej mieścinie w której był tylko jeden fryzjer, którego nie wspominam niestety zbyt przyjemnie ponieważ kiedy szłam do niego obciąć swoje końcówki ten często obcinał ich zbyt dużo, co kończyło się u mnie płaczem. Dopiero wiele lat później po przeprowadzce do większego miasta zaczęłam przekonywać się do fryzjerów i jednocześnie im ufać. Dziś nie wiem, co bym bez nich zrobiła ponieważ dzięki profesjonalnym zabiegom pielęgnującym moje włosy przestały być tak łamliwe i wreszcie zaczęły rosnąć. Kiedy jednak zaczęłam czytać o przedłużaniu włosów zdecydowałam się nie czekać na to, aż moje włosy same urosną i zgłosiłam się do ulubionego fryzjera właśnie po to, aby przedłużyć swoje naturalne włosy. Okazało się, że w moim przypadku najlepsza metoda na przedłużanie krótkich włosów to kanapkowa, co bardzo mnie ucieszyło, albowiem jest to najmniej inwazyjny sposób na przedłużenie i jednocześnie najzdrowszy dla włosa. Poza tym trwa on najkrócej, więc dodatkowo zaoszczędzałam czas. Metoda kanapkowa polega na wszczepieniu naszych naturalnych pasm włosów pomiędzy te doczepiane. Wszystko odbywa się za pomocą elastycznych taśm, bardzo wytrzymałych. Sposób kanapkowy jest obecnie uważany za najlepszy z racji tego, że miejsce w którym nasze włosy są doczepiane jest praktycznie niewidoczne, co pozwala na tworzenie najróżniejszych fryzur bez obawy o to, czy będzie, że mamy przedłużone włosy.

Jak się okazało cały zabieg był nie tylko krótki, ale również całkowicie komfortowy. Początkowo obawiałam się tego, czy przedłużanie zbytnio nie obciąży moich włosów oraz czy zwyczajnie będzie mi w nich wygodnie. Tymczasem w ogóle nie odczuwam ich ciężaru. Nigdy nie doświadczyłam uczucia ciągnięcia, albo uwierania. Jest to zapewne zaleta zarówno odpowiednio dobranej metody do struktury mojego włosa, jak i profesjonalnego fryzjera, który wykonał robotę na naprawdę najwyższym poziomie sprawiając, że moje naturalne włosy są nie do rozróżnienia z tymi doczepianymi.