Najlepsze stoiska targowe na wynajem

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Najlepsze stoiska targowe na wynajem

Możliwości w zakresie eksponowania oferty wystawcy w znacznym stopniu zależą od układu konfigurującego stoiska. Istnieje kilka podstawowych form usytuowania ekspozycji. Każdy rok przynosi z sobą nowe modne strategie biznesowe. Jednak nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu  klientem. Nawiązanie personalnej relacji to niezastąpiony sposób na dobrą przyszłą relację biznesową. Właśnie to umożliwiają nam targi branżowe. 

Jak wybrać stoisko targowe?

stoiska targowe wynajemWielu przedsiębiorców w chwili podjęcia decyzji o wystąpieniu na targach od razu przechodzi do przeglądania ofert zakupu stoiska. I tu często zapał się kończy, ponieważ cena stoiska targowego w najbardziej okrojonej wersji to wydatek rzędu kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Im bardziej skomplikowany projekt, tym koszt jego zrealizowania będzie też wyższy. Dla małych lub nowych na rynku firm będzie to cena zaporowa i koszt mocno uderzający w budżet. Dlatego warto zastanowić się nad opcją stoiska targowe na wynajem. W tym przypadku koszty eksploatacyjne są znacznie niższe, a możliwości jest bardzo wiele. Do wyboru mamy kilka sposobów na usytuowanie naszego stoiska. Stoiska targowe wynajem rzędowe (szeregowe) jest najczęściej występującą konfiguracją na polskich imprezach wystawienniczych. Minusem jest prezentowanie oferty za pomocą tylko jednej ściany stoiska. Zaletami takiego układu jest niska cena i łatwość dokonania rezerwacji. Kolejną formą lokalizacji jest stoisko narożne. Charakteryzują się tym, że dwie sąsiadujące ze sobą ściany są otwarte dla publiczności. Taka konfiguracja stwarza wiele możliwości prezentowania naszego produktu. Trzecią możliwością jest wybór stoiska czołowego, inaczej zwanego półwyspem. Jest niezabudowane z trzech stron, co pozwala na doskonałą ekspozycję naszych produktów i dobry kontakt z potencjalnym klientem. Najbardziej odsłoniętą formą wystawienniczą jest stoisko wyspowe, gdzie ekspozycja z każdej strony jest otoczona ciągiem komunikacyjnym. Takie usytuowanie stwarza najlepszy możliwości zaprezentowania oferty danego przedsiębiorstwa.

Architektura zabudowy jest najbardziej widoczną strefą wystawiennictwa, dlatego wybór formy wystawienniczej jest jedna z najważniejszych decyzji powinien być podejmowany w procesie przygotowania udziału firmy w targach. Od oryginalności projektu i jakości wykonywania ekspozycji w dużej mierze zależą efekty wystąpienia targowego. Decydując się na określony rodzaj stoiska należy przy wyborze uwzględnić wiele czynników, z których najważniejszym jest koszt przygotowania ekspozycji.