Na urlop w Bieszczady

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Na urlop w Bieszczady

 

Według wielu osób to najpiękniejsze polskie góry. Bieszczady mogą się poszczycić rzeszą wielbicieli, by nie powiedzieć wyznawców. Dla setek osób te niemal dziewicze okolice są znakomitym miejscem do odpoczynku, do pieszych wędrówek, a także do obcowania z przyrodą. Możliwość spędzenia na przykład urlopu w tej części Polski jest zachęcająca. Nie tylko wielbiciele gór zapuszczają się w te rejony. Także osoby szukające wytchnienia i odpoczynku od codzienności XXI wieku powinny zajrzeć w Bieszczady.

Wakacje w Ustrzykach Dolnych

apartamenty w UstrzykachJednym z popularniejszych miejsc w Bieszczadach są Ustrzyki Dolne. Fakt, mogą być dość zatłoczone w niektórych częściach roku, ale w zamian oferują ciekawą ofertę turystyczną. Między innymi bazę noclegową, która sprawi, że urlop będziemy chcieli spędzić właśnie tam. Do wyboru macie apartamenty w Ustrzykach, ale także hotele czy pokoje do wynajęcia. W przypadku rodzinnego wyjazdu najlepszą opcją jest wynajęcie apartamentu, w którym znajdą się jedna lub dwie sypialnie, salon oraz kuchnia i łazienka. Z pewnością będzie to najbardziej komfortowe wyjście. Jest sporo możliwości. Wiele z oferowanych apartamentów czy obiektów proponuje wspaniałe widoki za oknem. Ale na pewno nie dla samych widoków wybieramy się w Bieszczady, więc bliskość szlaków też powinna być brana pod uwagę podczas poszukiwania noclegów. Szlaki turystyczne w tych okolicach to wręcz znak firmowy Bieszczad. Możliwość pieszych wędrówek, przy okazji podziwianie wspaniałych, malowniczych krajobrazów, a do tego także poznawanie historii tego miejsca. Osoby zainteresowane właśnie takim sposobem spędzenia wakacji powinny bez wahania wybrać Bieszczady, a w nich choćby wspomniane Ustrzyki. Z tej miejscowości łatwo i szybko dotrzeć na górskie szlaki, ale również na przykład nad Jezioro Solińskie. To ostatnie gwarantuje możliwość uprawiania sportów wodnych czy opalania na plaży, a także zobaczenia tamy. Wracając do wspomnianych Ustrzyk, na miejscu możecie nie tylko spacerować, ale też jeździć na rowerach czy uprawiać gry zespołowe, bo jest tego typu infrastruktura.

Pytając o nocleg, zwróćcie uwagę na parking. To szczególnie ważne dla wspomnianych rodzinnych wyjazdów, by nie dźwigać bagażu z auta stojącego dwie ulice dalej. Jeśli recepcja gwarantuje informację o atrakcjach, na przykład szlakach pieszych, to znakomicie. Jeśli jest miejsce na grilla albo taras z widokiem na góry, jeszcze lepiej. Pamiętajcie, że do Ustrzyk możecie pojechać także na narty. Bieszczady zimą również mogą być świetnym kierunkiem wyjazdu.