Motor dla dziecka

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Motor dla dziecka

 

Bardzo długo czekaliśmy na pojawienie się naszego synka na świecie. Kiedy byłam w ciąży ogromnie o siebie dbałam, było to bowiem nasze mocno upragnione i wyczekiwane dziecko. Dlatego kiedy się urodził, chcieliśmy zapewnić mu wszystko, co najlepsze. Nie byliśmy już najmłodsi, nasze pozycje zawodowe były dość mocne, dlatego mogliśmy pozwolić sobie na rozpieszczanie naszego skarbu. Zawsze miał wszystko, czego zapragnął, a często nawet zanim zdążył czegoś zapragnąć. Był w końcu naszym małym cudem świata.

Motor dziecięcy na akumulator

szybki motor dziecięcy na akumulatorDlatego  kiedy zbliżały się jego piąte urodziny, kupowanie prezentów rozpoczęliśmy już miesiąc wcześniej. Co roku tak robiliśmy, że prezenty kupowaliśmy wcześniej. Zawsze dostawał tych prezentów od nas całą masę, poza tym była przecież wielka impreza dla rodziny, gdzie dostawał także pełno upominków, była też zawsze impreza dla kolegów i koleżanek z przedszkola, gdzie także dostawała sporo podarunków. Miło było patrzeć na jego radosną twarz, kiedy rozpakowywał te prezenty. W tym roku kupiliśmy już sporo drobiazgów, ale chcieliśmy kupić jeszcze jeden większy prezent. Ponieważ ostatnio bardzo zainteresował się motorami, doszliśmy do wniosku, że w prezencie urodzinowym kupimy mu szybki motor dziecięcy na akumulator. Na pewno będzie to spełnieniem jego marzeń i przynajmniej przez kilka dni będzie się niemal bez przerwy bawił tym motorem. Taki motor to naprawdę świetna zabawka. Jest napędzany akumulatorem, który bardzo szybko się ładuje. Możliwe jest sterowanie za pomocą pilota, ale także można sterować ręcznie, co na pewno sprawdzi się w przypadku starszych dzieci i będzie główną atrakcją motoru,. Mor jest naprawdę bardzo dokładnie wykonany, wygląda jak replika prawdziwego motocykla. W sklepie, w którym kupowaliśmy motor dostępny był bardzo szeroki wybór motocykli, były dostępne przeróżne marki i modele, my zdecydowaliśmy się na motor wyścigowy, ponieważ takie motory najbardziej interesują naszego synka. Wydaje mi się, że daliśmy za niego całkiem rozsądną cenę.

Dla wszystkich małych fanów motoryzacji doskonałym prezentem na każdą okazję będzie napędzany akumulatorem motor dla dziecka. taki motor to naprawdę wspaniała sprawa i wspaniała zabawka, która sprawi, że dziecko będzie ogromnie szczęśliwe i będzie spędzać długie godziny jeżdżąc na swoim motorku. Dzięki temu, że taki motor wygląda jak miniaturowa wersja dorosłego motoru, dziecko będzie mogło poczuć się na nim jak najprawdziwszy motocyklista, a jest to marzenie bardzo wielu dzieci.