Mobilny drink bar na twoim przyjęciu!

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Mobilny drink bar na twoim przyjęciu!

mobilny drink bar

Podczas organizacji wystawnego przyjęcia okolicznościowego, wesela czy imprezy firmowej staje przed nami jedno wyzwanie jakim jest zorganizowanie rozrywki dla gości. Na rynku znajdziemy wiele różnych ofert, takich jak pokazy artystyczne czy karaoke. Drink bary mają rozbudowane oferty, które sprostają najwybredniejszym podniebieniom (np. spersonalizowane drinki), a profesjonalna obsługa zachwyci każdego. Czasem barman zmienia się w wodzireja i zaprasza gości do zabawy. 

Koktajle z fantazją – mobilny drink bar

mobilny drink barZwykle w menu gości kilka znanych i lubianych napojów, lecz zawsze można dodać swoją ulubiona pozycję. Nawet w trakcie przyjęcia, goście, mogą poprosić barmana o spersonalizowanie ich koktajlu. Mobilny drink bar oferuje również pokazy flair show czyli podrzucanie butelek. Poza tym, w ofercie, figurują bezalkoholowe wersje znanych drinków dla kierowców, pań w ciąży czy osób nie lubujących się w alkoholach. Nawet dzieci będą mogły napić się tradycyjnego drinka z palemką. Wiele barów oferuje powitalne ,,welcome drinki” – drinki powitalne, które są lepsze od dobrze nam znanego ,,szampana”. Samo pojawienie się barmana za eleganckim barem podnosi status imprezy i dodaje dekadenckiej atmosfery. Profesjonalna obsługa zadowoli każdego gościa. Mobilne bary są obite stylową skórą, często podświetlane. Na miejsce przyjeżdżają razem z barmanem. W cenę wliczone są dodatki do drinków, takie jak syropy, owoce czy zioła, szkło, sprzęt i obsługa barmańska. Cena uzależniona jest od liczby gości i czasu pracy. Wiele renomowanych firm rezygnuje z używania syntetycznych dodatków na rzecz tych naturalnych. Podczas zamawiania baru należy się zapytać o wymiary baru, rodzaje produktów z jakich koktajle są wykonywane, koszty noclegów dla obsługi i doświadczenie barmanów, którego nie da się zdobyć w jeden dzień. Z naszej strony musimy tylko zapewnić odpowiednią ilość miejsca, aby postawić bar oraz żeby pracownicy mogli się swobodnie za nim poruszać i duża ilość entuzjazmu. Drink bar to nie tylko typowe drinki. Wiele firm rozszerzyło swoją działalność o bary z kawą i obsługą profesjonalnego baristy.

Mobilne bary wyróżnia indywidualne podejście do klienta, który może dowolnie modyfikować menu. Drinki są dostosowane do pory roku, na przykład podczas lata lepiej sprawdzą się lemoniady lub drinki na bazie prosecco i wody gazowanej. Sam bar stanowi interesującą atrakcję podczas każdej imprezy. Kolorowe koktajle zachwycą gości smakiem i wyszukaną formą, a obsługa na miarę podwyższy status naszego przyjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.