Miękka pościel minky

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Miękka pościel minky

Dzieci od samego urodzenia lubią być tulone do miękkich materiałów, bo ich skóra jest bardzo wrażliwa. Wszystkie materiały z jakimi ma kontakt niemowlak, powinny być bezpieczne, czyli najlepiej żeby były wykonane z naturalnej bawełny. Dotyczy to ubranek, pościeli, kocyków, czy ochraniaczy w łóżeczku. Do łóżeczka maluszka najlepiej mieć przynajmniej dwa komplety pościeli, ponieważ dzieci często ulewają pokarm i brudzą materiały, na których leżą.

Rodzaje pościeli dla niemowlaków

miękka pościel do łóżeczka minkyJeżeli oczekujemy na przyjście na świat naszego potomka, to z pewnością zastanawiamy się co trzeba dla niego kupić. Pod względem pielęgnacji i wymagań życiowych, każdy maluszek potrzebuje tego samego, więc w wyprawce nie może zabraknąć ubranek, pościeli, łóżeczka z wyposażeniem, czy wózka. Przy wyborze materiałów, które będą miały kontakt ze skórą dziecka, trzeba wybierać tylko te bezpieczne, posiadające odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich jakość. Miękka pościel do łóżeczka minky jest przeznaczona dla dzieci od samego urodzenia. Jest ona dwustronna, dzięki czemu sprawdzi się w chłodne, ale też cieplejsze dni. Z jednej strony jest miękki polar minky, który doskonale ogrzewa i utrzymuje wysoką temperaturę, a z drugiej znajduje się bawełna świetnie chłonąca wodę i chłodząca ciało w lecie. W przypadku pościeli, przyda się ona w dwóch rozmiarach. Jeden mniejszy komplet będzie służył dziecku w trakcie spacerów w wózeczku, a drugi większy będzie pasować w łóżeczku. Oprócz tego pościel jest dostępna w kilku grubościach dopasowanych do panujących warunków atmosferycznych. Na lato polecana jest pościel minky bez wypełniania, a w chłodne dni mamy do wyboru aż trzy grubości wypełniania. Pościel składa się z kołdry i poduszki, do której trzeba jeszcze dokupić prześcieradło z gumką. W większości przypadków pościel jest sprzedawana oddzielnie z poszewkami, które powinny być wykonane z bawełny i zapinane na zamek. W razie zabrudzeń, nie każdą kołdrę możemy wyprać w pralce, dlatego trzeba to wcześniej sprawdzić.

Komplet pościeli może być świetnym pomysłem na prezent dla nowo narodzonego maluszka. Rodzicom na pewno się przyda dodatkowy komplet, bo będą go mieli na zmianę. Materiał minky jest o tyle lepszy od zwykłego, że posiada na całej powierzchni małe wypustki w kształcie kuleczek, które maluchy uwielbiają ściskać. Wypełnienie pościeli minky jest antyalergiczne, więc mogą z niej korzystać maluchy o wyjątkowo wrażliwej skórze. Ceny pościeli z polaru minky zaczynają się od około czterdziestu złotych.