Miejsce noclegowe w Białce Tatrzańskiej przyjazne dzieciom

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Miejsce noclegowe w Białce Tatrzańskiej przyjazne dzieciom

Jakiś czas temu szukałam kolonii lub obozu dla mojego dziewięcioletniego syna. Dylemat był tradycyjny: jechać w góry czy nad morze? Mój syn zapytany o to potrafił jedynie wzruszyć ramionami. Zdecydowaliśmy z mężem, że będziemy rzucać monetą. Okazało się, że wynik pokazał jednoznacznie: syn tegoroczne wakacje spędzi w pobliżu górskich szczytów.

Polecane miejsce na noclegi dla dzieciaków

białka tatrzańska - noclegi dla dzieciRozpuściłam wici i okazało się, że syn bliskiej znajomej był w zeszłym roku na podobnym wyjeździe. Wrócił zachwycony. Miejscowość, w której był ma naprawdę wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o ofertę turystyczną. Atrakcje, jakie ma białka tatrzańska – noclegi dla dzieci, baseny, przepiękne widoki, są naprawdę liczne. W Internecie odnalazłam pensjonat, w którym dzieci miałyby spać. Wyglądał przepięknie. Był to drewniany dom położony tuż obok górskich szczytów. W środku znajdowało się kilkadziesiąt pokoi, w których miało docelowo spać od trzech do pięciu obozowiczów. Byli oni podzieleni wiekiem oraz według płci. Pokazałam synowi program wyjazdu i spodobało mu się od razu. Najbardziej zainteresowały go survivalowe wypady na szczyty z noclegiem w namiotach. Nie spodziewałam się, że z mojego ukochanego syneczka jest taki odważny podróżnik! Naprawdę mnie zaskoczył. Przez cały wyjazd był tak zajęty, że mało rozmawialiśmy. Natomiast kiedy wrócił, buzia mu się nie zamykała. Bardzo mnie to cieszyło, ponieważ na codzień jest typem mruka. Opowiadał o różnorodnych atrakcjach i warunkach zakwaterowania. Chwalił posiłki, które serwowano mu na miejscu jako smaczne i przygotowywane ze świeżych składników. Bardzo podobało mu się także miejsce, w którym spędził prawie dwa tygodnie. Każego dnia obserwował wschód słońca! Mówił, że widoki na górskie szczyty, jakie rozpościerały się z jego oknam, były zapierające dech w piersiach. Jestem skłonna w to uwierzyć po zobaczeniu zdjęć. Oszałamiające krajobrazy i całkiem przyzwoite warunki jak na kolonie. Wygodne łóżka, nowoczesna łazienka, pokój świeżo po remoncie. Cieszę się, że wybór padł na to miejsce, ponieważ gdybyśmy zdecydowali się na inną opcję, syn pewnie nie byłby tak bardzo zachwycony.

Zakwaterowanie w trakcie wyjazdu nastolatka musi mieć w sobie to „coś”. W końcu, osoby w wieku dojrzewania to niezwykle wybredne oraz bardzo marudne istoty. Byle drobiazg może dać im pretekst do kręcenia nosem. Jeśli miejsce zakwaterowania przypadło do gustu mojemu synowi to znaczy, że naprawdę musi być wyjątkowe. To najlepsza rekomendacja, jaką może dostać pensjonat czy kwatera prywatna.