Magnetyczne tablice na ścianę

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Magnetyczne tablice na ścianę

Jeśli lubisz organizację na pewno spodobają ci się praktyczne tablice magnetyczne. Do ich powierzchni z łatwością przyczepimy plan dnia, czy notkę przypominającą mężowi o wyrzuceniu śmieci. Ze względu na biały i prosty wygląd taka tablica sprawdzi się jako estetyczny dodatek wielu mieszkań.

Zastosowanie tablic magnetycznych

tablica magnetyczna na ścianęWiele firm posiada tablice magnetyczną, do której przyklejają ważne informacje dostępne dla innych pracowników. Zazwyczaj na tablicy magnetycznej można pisać suchościeralnymi marketami, które łatwo usunąć za pomocą specjalnej, suchej gąbki. Jednak nie musi być to wyłącznie gadżet biurowy. Dobrze sprawdzi się jako element wystroju tych z nas, którzy cenią sobie dobrą organizację. W końcu pozostawianie notatek przeczepionych magnesem do lodówki nie sprawdza się najlepiej. Magnetyczną tablicę możemy przyczepić gdzie chcemy. Jeśli często o czymś zapominamy zaopatrzmy się w tablice magnetyczną, którą przymocujemy niedaleko drzwi wyjściowych. Dzięki temu podczas wychodzenia z domu będziemy mieć szanse zauważyć notatkę, przypominającą o zabraniu ze sobą kanapek do pracy. Jeśli lubimy gotować według przepisów możemy powiesić niedużą, magnetyczną tablice w kuchni i przyczepiać do niej te przepisy, które akurat wytniemy ze stron naszego ulubionego czasopisma kulinarnego. Tablica magnetyczna na ścianę sprawdzi się też jako ciekawy element dziecięcego pokoju. Służyć będzie nauce i zabawie. Kolorowe markery zajmą dziecko na malowaniu (pilnować należy, żeby artystyczne zapędy zostały możliwie jak najszczelniej zamknięte w granicach tablicy i nie wylewały się na ściany w pobliżu). Mniejsze dzieci, które dopiero poznają świat, z zainteresowaniem będą odklejać i przyklejać kolorowe magnesy. Tutaj jedynym wyznacznikiem dobrej zabawy jest wybranie takich magnesów, które nie będą na tyle małe, by dziecko mogło się nimi zakrztusić. Ciekawym rodzajem tablicy magnetycznej jest specjalna tablica do planowania. Najczęściej występuje jako miesięczny plener z okienkami odpowiadającymi dniom miesiąca. Na takiej tablicy możemy zapisać najbliższą wizytę u dentysty, lub przypomnienie o imieninach cioci pod koniec miesiąca. Dodatkowo magnesy do takich tablic mogą ułatwić i uatrakcyjnić planowanie. Wszystko dzięki różnokolorowym kształtom, które pomogą nam szczególnie wyróżnić ważną dla nas datę.

Tablice magnetyczne zawieszone w przedpokoju lub kuchni pomogą nam lepiej zorganizować swoje dni. Możemy przeczepić na nich listę zakupów, którą zabierzemy ze sobą podczas wychodzenia z domu, lub rachunki, o opłatach których musimy pamiętać. W dużych rodzinach pozwolą na klarowne rozplanowanie prac domowych.