Magazynowe i garażowe funkcjonalne kraty zwijane

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Magazynowe i garażowe funkcjonalne kraty zwijane

Planując budowę magazynu lub garażu, w którym zarówno auta, jak i towary będą bezpieczne, warto postawić na solidne zabezpieczenia. Jednym z nich są kraty zwijane. Dostępne są standardowe rozmiary tego typu zabezpieczających bram, jak i wykonywane na zamówienie. To, na co warto zwrócić uwagę, przy wyborze kraty rolowane, to jej funkcjonalność. Brama powinna być odporna na włamania, mieć właściwości przeciwpożarowe i być łatwa w obsłudze. Takie właściwości posiadają kraty zwijane. 

Krata z możliwością zwijania jako zabezpieczenie przed włamaniem

funkcjonalne kraty zwijaneKradzieże dokonywane na terenie magazynów i garaży przemysłowych, firmowych i przeładunkowych są prawdziwą zmorą właścicieli. Żeby zapobiegać kradzieży, warto postawić na funkcjonalne i sprawdzone rozwiązania. Przed utratą lub uszkodzeniem dobytku chronią funkcjonalne kraty zwijane. Posiadają nowoczesny mechanizm, który pozwala na szybkie rolowanie. Mechanizm może być ręczny lub automatyczny – otwieranie kraty odbywa się wówczas za pomocą pilota lub specjalnego przycisku zamontowanego w ramie bramy. Montaż funkcjonalnych krat wliczany jest w koszt usługi. Najpierw trzeba dokonać dokładnych pomiarów. Można to zrobić samemu lub poczekać na przedstawiciela firmy, który produkuje tego typu kraty do hal magazynowych i garaży. Po dokładnym wymierzeniu otworu na kratę, należy poczekać na wykonanie tego rodzaju zabezpieczenia. Montaż obejmuje mocowanie kraty i elementów mechanicznych lub automatycznych. Kraty uznawane są obecnie za jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczeń przed włamaniem i kradzieżą. Są funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Dodatkowo solidna i nowoczesna konstrukcja sprawiają, że nie ma problemu z ich obsługą: zamykaniem i otwieraniem. Krata zwijana może być także połączona z systemem monitoringu, czujnikiem ruchu i alarmem antywłamaniowym. Wszelkie dodatkowe zabezpieczenia jeszcze lepiej uchronią auta i towary znajdujące się w magazynach i garażach wielkopowierzchniowych. Koszt kraty zwijanej uzależniony jest od jej wielkości i rodzaju mechanizmu.

Funkcjonalizm krat zwijanych polega na tym, że jest to jedno z najpopularniejszych zabezpieczeń przeciwwłamaniowych. Kraty wykonywane są z solidnych, niepalnych materiałów. Mogą być otwierane ręcznie lub za pomocą automatycznego pilota i specjalnego mechanizmu. Zamawianie krat zwijanych warto zaplanować z wyprzedzeniem, gdyż najpierw następuje wymierzenie bram, wjazdów i innych przestrzeni, w których chcemy taką kratę zamontować. Następnie jest wycena usługi a na końcu montaż kraty.