Łatwe w montażu meble Mago

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Łatwe w montażu meble Mago

Stawiasz na nowoczesność, czerń, szkło i chrom czy wolisz białe romantyczne regały? Niezależnie jaki styl preferujesz oraz od branży w jakiej działa twój sklep wyposażenie do niego znajdziesz w ofercie firmy Mago. Regały sklepowe Mago to nie tylko meble, to wnętrza sklepowe o strategicznym znaczeniu, które na równi z personelem salonu sprzedają asortyment. Co więcej Mago meble to estetyczny system, który można dowolnie łączyć i konfigurować w zależności od powierzchni sklepu i potrzeb sprzedawcy.

Szybki montaż mebli Mago

mago - meblePrzytulny spożywczak, nowoczesny butik, przytulna drogeria a nawet kolorowy sklep z artykułami dziecięcymi znajdą w ofercie Mago meble sklepowe, które wzmocnią doświadczenia zakupowe. Każda branża sklepowa może skorzystać z gotowego, przystosowanego do jej potrzeb systemu regałów i ekspozytorów, które odpowiednio wyeksponują produkty wspierając sprzedawców. Branży odzieżowej system mago – meble które sprzedają za ciebie daje niezliczone możliwości konfiguracyjne, aby dopasować koncepty regałowe do najnowszych kolekcji. Stojaki, wieszaki i regały z półkami na buty i akcesoria łącząc czerń z chromem lub oddając ciepło drewna nadążają za trendami. Dla sprzedawców z branży spożywczej Mago przygotowało rozwiązania zamieniające sklep w gwarne targowisko. Drewniane regały ze skrzynkami na owoce, druciane półki, możliwość zamówienia mebli z oświetleniem LED. Z meblami Mago stworzysz każde rozwiązanie jakie sobie wymarzysz, by wnętrza były apetyczne. Na właścicieli drogerii czekają regały w pastelowych barwach wpierane hartowanym szkłem i chromowanymi powierzchniami dodającymi lekkości oraz sprawiającymi, że kupujące w nich klientki poczują się wyjątkowo. System wsporników zapewni łatwą zmianę ekspozycji i pozwoli dopasować regał do nowości kosmetycznych. Natomiast dla sklepów z artykułami dziecięcymi przygotowano specjalną, kolorową kolekcję regałów na zabawki oraz stojaków eksponujących ubranka z ulubionymi bohaterami bajek.

Rozwiązania systemowe firmy Mago dedykowane dla każdego sektora handlu to nowoczesne rozwiązania wspierające strategię marketingową każdej firmy. Jej siła to dopasowanie systemu regałów do strony wizualnej firmy pod względem kolorów, materiałów oraz gabarytów mebla. Jednak Mago meble to przede wszystkim niezliczone możliwości dopasowań poszczególnych półek dające elastyczność co do prezentowanego na danym regale artykułów. Firma oferuje również pomocnych przedstawicieli, którzy kreatywnością i wiedzą pomogą zagospodarować nawet najtrudniejszą przestrzeń handlową.