Lasery Lightsheer Duet dla gabinetów kosmetycznych

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Lasery Lightsheer Duet dla gabinetów kosmetycznych

Depilowanie włosów przysparza kobietom wiele problemów i kłopotów. To bardzo nieprzyjemny proces związany z bólem. Zarówno w warunkach domowych, jak i w gabinetach kosmetycznych stosowane są mechaniczne metody usuwania owłosienia. Stosowanie past cukrowych i wosków lub depilatorów nie daje trwałych efektów, a poza tym doprowadza do wielu powikłań i skutków ubocznych. Najczęściej dochodzi do wrastania włosów i zapalenia mieszków włosowych. W wyniku tego na ciele pojawiają się nieestetyczne blizny i przebarwienia.

Lasery diodowe dla kosmetologów

laser lightsheer duet dla kosmetyczekAby uniknąć nieprzyjemnych zabiegów depilacyjnych warto skorzystać z nowoczesnych technologii, które umożliwiają trwałą i skuteczną depilację. W nowoczesnych gabinetach kosmetycznych można skorzystać z laseroterapii, dzięki której trwale można pozbyć się niechcianego owłosienia. Urządzenia takie jak laser Lightsheer Duet dla kosmetyczek umożliwiają wykonanie szybkiego i komfortowego zabiegu, podczas którego w jednej sesji można pozbyć się 30% owłosienia. Przeprowadzenie serii zabiegów umożliwia pozbycie się prawie całego zbędnego owłosienia. Lasery Lightsheer, przeznaczone do użytku profesjonalnego, posiadają wiele certyfikatów bezpieczeństwa i atestów skuteczności. Są niezwykle intuicyjne i umożliwiają odpowiedni dobór parametrów dostosowanych do uwarunkowań genetycznych. Przy tym mogą być stosowane przy każdym fototypie skóry. Najlepsze efekty uzyskuje się przy ciemnych i mocnych włosach, ale depilację można przeprowadzić także przy jasnej karnacji i rudych włosach. Model duet posiada dwie kompaktowe głowice, dzięki którym można wykonać depilację w każdej części ciała. Do twarzy i bardziej wrażliwych miejsc przeznaczona jest mniejsza i bardziej ergonomiczna głowice, natomiast do dużych powierzchni, takich jak nogi, obszerna i sporych rozmiarów końcówka. Urządzenie można skalibrować na wiele sposobów, tak aby w szybki i skuteczny sposób pozbyć się owłosienia.

Działanie lasera dopasowanej jest do koloru skóry i włosów, gdyż wiązka światła oddziałuje na pigment znajdujący się w macierzy włosa. Kosmetyczki poprzez odpowiedni dobór programu umożliwiają usunięcie włosów o każdym kolorze. Wiązka światła przekształca się w energię cieplną i eliminuje barwnik znajdujący się w macierzy mieszka. Powoduje to degenerację mieszka i wypadnięcie włosa. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii kilku zabiegów w odstępach kilkutygodniowych. W pierwszej kolejności usuwane są włosy będące w pierwszej fazie wzrostu. Dzięki serii zabiegów można usunąć prawie wszystkie niechciane włosy. Zabiegi są bardzo skuteczne i często stosowane w salonach urody.