Lampa do zawieszenia w jadalni

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Lampa do zawieszenia w jadalni

Jesteśmy na etapie urządzania naszego nowego domu. Od jakiegoś czasu zastanawiamy się nad tym co zrobić z jadalnią pod względem oświetlenia. Na początku myśleliśmy o założeniu halogenów, ale jednak wolelibyśmy bardziej stylowe rozwiązanie. Długo czekaliśmy na ten dom, więc chcemy, żeby był on zrobiony na tip top pod względem stylu wyposażenia. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik i ładnie ze sobą współgrać. Nie chcemy za pół roku czegoś zmieniać bo jednak nam nie pasuje dane rozwiązanie. 

Światło nad stołem w jadalni

lampa wiszącaPo przeglądaniu wielu stron dotyczących dekoracji wnętrz postanowiliśmy, że zdecydujemy się w końcu na lampę wiszącą nad stołem w jadalni. Co prawda mieliśmy trochę wątpliwości, ponieważ na co dzień taka lampa nam wystarczy, ale co zrobić kiedy będziemy organizować imprezy? Lampa wisząca będzie oświetlać część stołu, a co z resztą? Na szczęście znaleźliśmy bardzo fajne rozwiązanie na jednej ze stron. Polega ono na tym, że lampa ma system rozkładania. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje, ale najwidoczniej również inni ludzie zmagali się z tym samym problemem. Lampa jest montowana tak jak każda, jedynie ma wbudowany system, który pozwala wydłużać pręty, żeby żarówka miała większy zasięg. Dla nas jest to świetne rozwiązanie. Jak stół jest złożony to również lampa wisząca jest złożona, w przypadku jakiejś imprezy po prostu ją rozkładamy, żeby zwiększyć zasięg oświetlenia. Lampka ma 4 żarówki, które można zapalać po dwie lub wszystkie. Wiadomo, że jak jesteśmy sami to takie dwie żarówki jak najbardziej nam wystarczają natomiast podczas imprezy kiedy są one rozłożone nad stołem zapalamy wszystkie, żeby każdy dobrze widział co ma na talerzu. Postanowiliśmy, więc zainwestować w takie rozwiązanie, tym bardziej, że lampa świetnie się wpasowuje stylem do naszej jadalni i salonu. Fajnie, że projektanci myślą o takich ludziach jak my i zapewniają takie praktyczne rozwiązania. Teraz już nie musimy się martwić o brak oświetlenia nad stołem albo montaż halogenów, które nie do końca nam pasują do wystroju. 

Już zbliżamy się do końca montowania wyposażenia i zakupu dekoracji do domu. Wszystko w końcu zaczyna nabierać odpowiednich kształtów. Każde pomieszczenie wygląda nowocześnie i stylowo, a zarazem przytulnie. Cieszę się, że udało nam się osiągnąć takie efekt. Dla mnie najlepsza jest ta lampa wisząca. Jestem zachwycony jej wyglądem oraz praktycznością. Wielkie brawa dla jej projektantów, ponieważ na prawdę zrobili kawał dobrej roboty wpadając na takie rozwiązanie.