Kupiłem nowy ekspres z pakietem serwisowym

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Kupiłem nowy ekspres z pakietem serwisowym

Muszę przyznać, że od bardzo dawna marzył mi się ekspres do kawy. Korzystam z tego technologicznego cudu w pracy i wiem, że kawa z ekspresu smakuje po prostu doskonale. Jedyne co mnie powstrzymywało od podjęcia decyzji o kupnie tego urządzenia to obawy o to, czy będę potrafił poprawnie je eksploatować. Bo jak wiadomo to nie jest tak, że można korzystać z niego bez przerwy nic przy nim nie robiąc. Codzienne czyszczenie jest koniecznością i to oczywiste, ale co jeśli nie będę miał na to czasu.

Kompleksowe usługi serwisowe przez pięć lat gratis

saeco kompleksowy serwisW końcu przyszedł dzień przez świętami Bożego Narodzenia, w którym postanowiłem sprawić sobie taki właśnie świąteczny prezent. Moja żona i nasz syn zaaprobowali moją decyzję i z niecierpliwością czekali na mnie aż wrócę ze sklepu z nowym ekspresem do kawy. Jego zakup wcale nie był taki łatwy, bo przecież oferta w zakresie tych urządzeń jest ogromna. W jednym ze sklepów, w którym sprzedawano tylko i wyłącznie ekspresy do kawy, powiedziano mi o jednej z promocji markowego producenta. I właśnie dlatego zdecydowałem się na urządzenie wyprodukowane przez firmę Saeco kompleksowy serwis otrzymałem zupełnie gratis i to aż na pięć lat. W tym czasie mogłem nieograniczoną ilość razy korzystać z usług serwisowych. W ramach tego gratisowego pakietu mogę zlecić zarówno dokładne czyszczenie ekspresu jak i prace regeneracyjne. Nie wspomnę już o tym – żeby nie wykrakać – że wszystko dla mnie naprawią, jeśli tylko będzie taka konieczność. Oczywiście serwis działa w systemie door to door, czyli tłumacząc na polski – od drzwi do drzwi. Jeśli chcę wysłać ekspres do serwisu to zamawiam kuriera na ich koszt. Po dokonanych czynnościach serwisowych ekspres jest do mnie odsyłany również w ten sam sposób. Także to właśnie pomogło mi podjąć decyzję o wyborze konkretnego modelu. A gdy wróciłem do domu z nowym ekspresem to to wszyscy byliśmy nim zachwyceni. Okazało się, że oprócz kawy może również przygotować czekoladę na gorąco a to zachwyciło mojego synka i moją żonę.

Samo kupienie ekspresu do kawy nie było dla mnie żadną filozofią, bo wybór jest ogromny a urządzenia wszędzie są dostępne od ręki. Ale o promocji producenta marki Saeco dowiedziałem się w sklepie, który specjalizował się tylko i wyłącznie w sprzedaży ekspresów. Może to jest jednak tak, że określone towary powinno się kupować właśnie w sklepach, które specjalizują się w ich sprzedaży. Bo można iść do marketu z elektroniką, w którym jest wszystko, ale chyba lepiej odwiedzić wyspecjalizowany sklep.