Konserwację projektorów zlecam serwisantom

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Konserwację projektorów zlecam serwisantom

Od kilku lat zarządzam powierzchniami biurowymi i zajmuję się tym zawodowo. Moja praca polega na tym, że właściciele biurowców powierzają mi zarządzanie i nadzorowanie swoimi powierzchniami, które są wynajmowane innym podmiotom gospodarczym. Moją rolą jest dopilnowanie, żeby w każdym z zarządzanych biurowców wszystko działało w stu procentach prawidłowo. Na chwilę obecną mam pod swoją opieką kilka dużych biurowców. I chociaż przez większość czasu nadzoruję wszystko zdalnie to każde miejsce muszę też odwiedzić osobiście.

Osobiście dbam o każdy projektor multimedialny

tani serwis projektorów w krakowieJest jedna kwestia, o która muszę zadbać ze szczególną dokładnością i starannością. We wszystkich zarządzanych i nadzorowanych przeze mnie biurowcach znajduje się kilkadziesiąt projektorów multimedialnych. O każdy muszę zadbać osobiście – chodzi o to, żeby zawsze każdy z nich był w stu procentach sprawny. Wiadomo, że nie zajmuje się ich konserwowaniem czy serwisowaniem – w tym celu współpracuję z firmą oferującą tani serwis projektorów w Krakowie. Moją rolą jest tylko dopilnowanie, żeby w każdej sali konferencyjnej i w każdym biurze każdy projektor był zawsze gotowy do prezentacji podłączonych do niego multimediów. Jeśli z którymkolwiek projektorem dzieje się cokolwiek niepokojącego to od razu dzwonię do serwisu, z którym współpracuję. Umowa, którą zawarłem z firmą serwisową zakłada, że każda zgłoszona przeze mnie sprawa związana z działaniem projektora rozwiązana zostanie w przeciągu trzech godzin. Jak na Kraków i tamtejsze warunki na drogach to jest taki optymalny czas, w jakim serwisanci powinni dojechać do każdej z zarządzanych przeze mnie nieruchomości. Serwis, z którym współpracuje jest znany i sprawdzony dzięki czemu mogę być pewien, że projektory w zarządzanych biurowcach w każdym momencie są gotowe do działania. Firma serwisowa za swoje usługi nalicza sobie stałą miesięczną opłatę abonamentową. Taka opieka kosztuje kilka tysięcy złotych miesięcznie, ale dla właścicieli nieruchomości najważniejsze jest to, żeby sale konferencyjne były zawsze gotowe do wynajęcia.

Muszę przyznać, że mam całkiem fajną pracę. Na dobrą sprawę mam zajęcie od rana do wieczora. Może się wydawać, że moja praca jest łatwa i przyjemna, ale gdyby tak było to bym się nudził. Zawsze jest coś do załatwienia i zawsze jest jakiś telefon do odebrania. Czasem jest tak, że muszę załatwić kilkanaście spraw na raz. Na szczęście kwestia projektorów jest przeze mnie doskonale zadbana a to jeden z najważniejszych elementów mojej pracy.