Kalendarz książkowy dla firmy

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Kalendarz książkowy dla firmy

Moja mama od ponad dziesięciu lat prowadzi własną firmę, a dokładniej salon fryzjerski. Cztery lata temu otworzyła nawet kolejny oddział w Warszawie, a w niedalekiej przyszłości planuje kolejne. W związku z tym poprosiła mnie o pomoc w ogarnięciu wszystkiego. To właśnie od niej nauczyłam się, żeby dbać o detale.

Kalendarz książkowy to podstawa w każdej firmie

kalendarze książkowe dla firmJednym z zadań, które otrzymałam od swojej rodzicielki to, to żeby zamówić kalendarze książkowe dla firm. Bez większego problemu znalazłam firmę, która zajmowała się produkowaniem tego typu produktów. Ucieszyłam się, ponieważ mogłam wybrać rozmiar kalendarzy. Zdecydowałam, że dla każdego fryzjera wezmę kalendarze a4 dzienne oraz cztery tygodniowe w tym samym formacie. Bardzo podobało mi się, że pan, który przyjmował zamówienie, dbał o wszelkie szczegóły, które były dla mnie istotne. Ponadto miałam możliwość wybrania kolorów. Zdecydowałam się na połączenie kliku różnych odcieni, co wyglądało moim zdaniem zdecydowanie lepiej niż w przypadku jednego odcienia na kalendarzu. Nie mogłam się wręcz doczekać aż kalendarze książkowe dla firm będą gotowe. Ciekawiło mnie także to, jak mama zareaguje na mój wybór. Strasznie zależało mi na tym, żeby była zadowolona. Dopiero zaczynałyśmy ze sobą współpracować, więc starałam się jeszcze bardziej, żeby nie zawieść mamy. Według mnie każda firma powinna posiadać kalendarze książkowe dla firm, ponieważ dzięki nim jesteśmy w stanie utrzymać porządek oraz nie pogubimy się we wszystkim. W ten sposób zarówno właściciel firmy jak i pracownicy nie zapomną o czymś istotnym, ponieważ będą mogli wszystko na bieżąco zapisywać, więc nic nikomu nie umknie. Z tego co zdążyłam się zorientować to istnieje także możliwość wybrania kalendarza książkowego z notesem na końcu. Jeśli macie jakiś oryginalny pomysł na kalendarz to osobiście uważam, że warto przedyskutować go z pracownikiem firmy, który ma doświadczenie w tym temacie. Sądzę, że bez najmniejszego problemu każda prośba zostanie uwzględniona indywidualnie. Aczkolwiek przede wszystkim należy iść tam z kilkoma, przemyślanymi pomysłami, żeby nie tracić czasu swojego jak i innych osób. W obecnych czasach raczej nie ma rzeczy niemożliwych.

W przypadku kiedy macie konkretny pomysł, jak miałaby wyglądać okładka kalendarza książkowego dla waszej firmy to warto powiedzieć na pierwszym stopniu o tym. Albo przyjść z gotowym projektem. Ważne jest to, żeby odpowiednio się przygotować. Mam na myśli tutaj, jak miałby wyglądać kalendarz bądź jego rozkład wewnątrz, czy tygodniowy czy też dniowy.