Jaki rodzaj zaproszeń na ślub?

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Jaki rodzaj zaproszeń na ślub?

Oprócz ustalonej daty oraz godziny ślubu, miejsca, gdzie odbędzie się zabawa weselna, kolejną ważnym elementem przygotowań jest wybór zaproszeń na ten jeden z najważniejszych dni w życiu. Osobiście zapraszamy całą rodzinę, przyjaciół oraz delegacje z zakładu pracy. Często jednak nie jest tak łatwo zdecydować się, jaki rodzaj zaproszenia będzie idealny na naszym ślubie, a bogata oferta rodzaju papieru, zdobień, treści jeszcze bardziej nam ten wybór utrudnia.

Zaproszenie ślubne z fotografią

ozdobne zaproszenia ślubne ze zdjęciemWażne, aby nie zamawiać i drukować zaproszeń w pierwszym lepszym sklepie, zanim nie sprawdzimy jakości wykonywanych usług firmy. Często kuszeni jesteśmy atrakcyjną ceną, a w późniejszym czasie rozczarowani jakością i użytym materiałem. Dlatego warto poświęcić odpowiedni czas, by wszystko dokładnie zaplanować. W ostatnim czasie bardzo popularną formą cieszą się ozdobne zaproszenia ślubne ze zdjęciem, które wbrew pozorom nie są takie proste do wykonania. Tylko doświadczony pracownik, który zna się na projektowaniu idealnych zaproszeń, poradzi sobie z każdym pomysłem i efekt będzie zawsze zadowalający. Zaproszenia ślubne z użyciem fotografii mogą być akcentem, który zapowiada świetną atrakcję dla wszystkich gości w postaci foto budki, dzięki, której każdy z zaproszonych będzie mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie dla siebie, jak również dla Pary Młodej, które wklei do księgi gości. Będzie to element uroczystości, który jeszcze przez długi czas będzie mile wspominany z uśmiechem na twarzy. Największą zaletą przy wyborze zaproszeń jest to, że osobiście możemy dopasować na przykład rodzaj papieru, czcionki, treści tekstu oraz dodatkowej dekoracji (wstążki, kokardki, cekiny itp.). Również to jaka fotografia zostanie umieszczona na zdjęciu, zależy tylko od nas. Jak najbardziej może to być romantyczna chwila jeszcze z okresu narzeczeństwa, czas, gdy byliśmy całkiem młodzi lub zabawna sceneria podkreślająca naszą osobowość. Zaproszenie z użyciem zdjęcia wpasuje się idealnie zarówno w elegancki, jak i nowoczesny styl wesela. Na rynku znajdziemy mnóstwo propozycji, dodatków, bogatą kolorystykę, a w tym wszystkim będzie ograniczała nas tylko nasza wyobraźnia.

Pewnie każdy się zgodzi, że wybierając zaproszenie, na którym umieścimy nasze zdjęcie, będzie jedyne w swoim rodzaju i zaskoczy pewnie wszystkich gości weselnych. Samo zaproszenie będzie już jako pierwsze stanowiło pamiątkę tego ważnego dnia i szkoda będzie, aby zalegało gdzieś w szufladzie lub zostało wyrzucone do kosza, a czas poświęcony na dopasowanie szczegółów nie został doceniony.