Jacuzzi we własnej łazience

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Jacuzzi we własnej łazience

 

Od wielu lat marzyłam o tym, żeby prowadzić własny biznes. Kilka lat temu nadarzyła się okazja, żeby podjąć współpracę z moją kuzynką, która właśnie otwierałam swój kolejny sklep z wyposażeniem łazienkowym. Prowadzą oni bowiem od kilku lat dużą firmę, która rozwinęła się praktycznie na całą Polskę. Dostałam propozycję, żeby przejąć jeden ze sklepów. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę i obecnie planujemy rozbudowę marketu. Regularnie przychodzą do nas klienci, którzy właśnie wybudowali dom lub po prostu remontują łazienkę. 

Prywatne jacuzzi dla każdego

łazienkowe wanny z jacuzziKończąć studia nie do końca wiedziałam, co będę robić w życiu, ale byłam pewna tego, że będę chciała spróbować swoich sił w jakimś biznesie. Okazja nadarzyła się dosyć szybko. Moja kuzynka zaproponowała mi, żeby została wspólnikiem w prowadzonym przez nią i jej męża interesie. Od kilku lat już wtedy prowadzili oni bardzo dobrze prosperującą małą sieć sklepów z wyposażeniem łazienek. Potrzebowali kogoś, kto przejąłby największy sklep w jednym z większych miast. Okazało się, że jest to miasto w którym mieszkam. Zgodziłąm się szybko i zaczęłam uczyć się prowadzenia własnego biznesu. Szybko mi poszło i na ten moment mamy tylu klientów, że właśnie jesteśmy w trakcie rozbudowywania salonu. Jak chodzi o najlepiej sprzedające się produkty, to zauważyłam, że co roku obowiązują pewne trendy. W tym roku, na przykład, ogromnym zainteresowaniem ciesza się łazienkowe wanny z jacuzzi, które zresztą ostatnio mocno potaniały. Ich cena może być jedną z głównych przyczyn, dla których mamy na te wanny tylu klientów. Z drugiej strony sama jestem posiadaczką tego typu wanny i jestem z tego powodu ogromnie szczęśliwa. Po całym dniu pracy mogę bowiem się w niej zrelaksować do woli. Wanna jest na tyle duża, że mogą w niej usiąść nawet cztery osoby. Czasami robię z przyjaciółkami taki wieczór, podczas którego zakładamy stroje kąpielowe i wspólnie zażywamy gorącej kąpieli z masażem. Możemy się poczuć jak w jakimś luksusowym parku wodnym. Takie wanny występują w dwóch różnych wersjach, stojącej lub wpuszczanej w ziemię.

Od kilku lat prowadzę wraz z moją kuzynką sieć sklepów z akcesoriami łazienkowymi. W mieście, w którym ja zajęłam się prowadzenie salonu, co roku panują nowe trendy sprzedażowe. W tym roku, na przykład, bardzo dobrze sprzedają się różnego rodzaju jazuzzi do łazienki. Na początku byłam nieco tym zaskoczona, jednak kiedy się zorientowałam, jaka jest ich cena, zrozumiałam, że jest to całkiem opłacalny zakup. Sama posiadam taką wannę i bardzo mi ona pasuje.