Gdzie zorganizować urodziny dziecka?

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Gdzie zorganizować urodziny dziecka?

Domowe imprezy urodzinowe dla dziecka odchodzą w zapomnienie? Może nie do końca, ale z pewnością coraz więcej jest ofert klubów, animatorów czy restauracji, które zachęcają do wyprawienia imprezy właśnie w ich progach. To ciekawa alternatywa dla przyjęcia w domu, tym bardziej że nie każdy ma możliwość albo nawet chęć zorganizowania urodzin we własnym mieszkaniu. A jeśli trzeba pomieścić całą grupę przedszkolaków bądź uczniów, to rezerwacja zabawy na neutralnym gruncie może się okazać najsensowniejszym wyjściem.

Dziecięce urodziny w figloraju albo w kinie

urodziny dla dzieci w KrakowieMożliwości zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dziecka poza miejscem zamieszkania jest naprawdę mnóstwo. Choćby figloraj jest interesującym pomysłem. Zabawy co niemiara, do tego poczęstunek i muzyka w tle. Wszystko czego potrzeba maluchom, by świetnie się bawić. W grę wchodzi zabawa pod dachem, jak również w plenerze. Obie opcje mają swoich zwolenników. Dla trochę starszych dzieciaków ciekawym pomysłem może być centrum zabaw. Znajdą tam na przykład tor samochodowy czy nawet ściankę wspinaczkową. Niestety, w tym przypadku często w grę wchodzą urodziny dla dzieci w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku czy innych dużych miastach, gdzie istnieją podobne centra. Innym interesującym pomysłem może być kino. Seans, a także poczęstunek plus dodatkowe atrakcje. To wszystko można znaleźć w kinowej ofercie urodzinowej. Pozostając w dziedzinie sztuki, warto dodać, że czasem podobne oferty kierują do dzieciaków muzea czy domy kultury, które proponują zwiedzanie, a także animacje czy warsztaty. Nauka lepienia garnków, rzeźbienia w drewnie czy tworzenia ozdób albo malowania może być znakomitą zabawą. Kto wie, może nawet rozbudzi pasję, którą dziecko będzie rozwijało w przyszłości. Zresztą, samo zainteresowanie malucha instytucjami kultury jest ogromną wartością. Wiele firm w swojej ofercie ma również przygotowanie urodzin w plenerze. Namiot, animatorzy, którzy umilają czas uczestnikom imprezy, tort w wybranej wersji, może jakiś pokaz laserowy i wiele innych. Oczywiście, wygodną opcją będzie, gdy rodzice posiadają dom z ogrodem. W innym przypadku można jednak znaleźć wyjście, na przykład hotele z terenami wokół.

Urodziny w plenerze można równie dobrze zorganizować na własną rękę, oczywiście pod warunkiem, że mamy gdzie. Latem wystarczy basen, trampolina czy zjeżdżalnia i w przypadku małych dzieciaków zabawy będzie bardzo dużo. Warto jednak zastanowić się nad możliwością zlecenia komuś przygotowania imprezy albo wynajęcia lokalu, który zorganizuje przyjęcie. Będzie zdecydowanie łatwiej, a większość obowiązków spadnie na specjalistów. Nam pozostanie tylko znalezienie odpowiedniego prezentu dla jubilata.