Gdzie szukać dobrego producenta desek podłogowych?

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Gdzie szukać dobrego producenta desek podłogowych?

W zeszłym roku postanowiłam zrobić remont mojego salonu. Nie chciałam korzystać z usług profesjonalnej ekipy remontowej tylko wraz z przyjaciółmi zrobić wyjątkowe pomieszczenie na miarę naszych możliwości i mojego budżetu. Najpierw postanowiłam zadbać o odpowiedni dobór koloru ścian. Później przyszedł czas na wymianę mebli na bardziej stylowe i funkcjonalne. Na końcu zadbałam o wybór kilku kosztownych drobiazgów, które nadadzą pomieszczeniu charakteru. Oczywiście ogólny odbiór pokoju nie zostałby zauważony i doceniony gdybym nie zamieniła starego gumolitu i perskich dywanów na prawdziwą deskę podłogową.

Zalety zakupy u profesjonalnego producenta desek

profesjonalny producent deski podłogowejDługo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniego wyłożenia podłogi. Myślałam nad zakupem paneli podłogowych imitujących drewno do czasu, gdy natrafiłam na stronę internetową z polecanymi producentami desek podłogowych. Wśród wielu ofert, komentarzy i porad znalazłam firmę godną polecenia, która miała swój oddział w moim mieście. Po rozmowie z konsultantem wiedziałam już, że dobrze trafiłam. Prawdziwe deski podłogowe mają szereg zalet: są trwałe, mają wysoką klasę ścieralności, stąpanie po nich to prawdziwa przyjemność a dobrze zaimpregnowane nie tracą swojego blasku przez wiele lat. Do tego dobrze amortyzują i oddają ciepło jak i chodzenie po nich jest dobre dla stóp i kręgosłupa. Każdy profesjonalny producent deski podłogowej ma do zaoferowania gotowe materiały dwuwarstwowe jak i lite. Jako klienci możemy wybierać spośród wielu odmian drzew wykorzystywanych do produkcji desek podłogowych – od dębu, przed jodłę na sośnie kończąc. Zdecydowałam się na olejowaną wersję desek, by przez wiele lat zachwycać się wyrazistością słoi jak i połyskiem podkreślającym rysunek drewna. Z dużej palety kolorów wybrałam najbardziej ciepły odcień, by mój pokój był jeszcze bardziej przytulny. Gdy dostałam swoją wymarzoną podłogę, ochoczo zabraliśmy się za pracę. Po kilku godzinach mogliśmy już podziwiać efekty układania i łączenia każdego elementu w spójną całość.

Po skończonym remoncie mogliśmy admirować piękno natury. Żadna z desek, w przeciwieństwie do paneli podłogowych, nie jest identyczna. Ta różnorodność podkreślona dobrym wyeksponowaniem każdego słoja dodaje wnętrzu klasy, o której nawet nie śniłam. Jeżeli ktoś zastanawia się czy skorzystać z oferty producenta desek podłogowych powinien jak najszybciej rozważyć za i przeciw oraz zapoznać się z gwarantowanymi zaletami produktu. Przydatne mogą okazać się też inspiracje dostępne na wielu strona internetowych jak i forach społecznościowych.