Ekskluzywna porcelana marki ,,Lubiana”

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Ekskluzywna porcelana marki ,,Lubiana”

Uwielbiam porcelanę pod każdą postacią. Nie wyobrażam sobie niedzielnego obiadu podanego na innych talerzach niż porcelanowe. Ja swój pierwszy serwis porcelanowy dostałam w prezencie ślubnym od rodziców. W tej chwili brakuje mi kilku talerzy, bo przez te lata albo zostały zbite albo ślad po nich zaginął. Chciałabym dokupić brakujące elementy kompletu, ale nie wiem, czy to jest możliwe. Serwis dostałam prawie piętnaście lat temu, więc może już mi się nie uda zakupić takich samych talerzy. Serwis jest bardzo znanej marki ,,Lubiana”, która na pewno ma swoja stronę w internecie.

Szeroki wybór porcelany w sklepie online

biała porcelana lubianaOkazało się, że marka ,,Lubiana” ma swoją stronę i jest możliwość zakupu porcelany na sztuki. Jestem w ogóle zachwycona wyrobami tej marki, bo są naprawdę niepowtarzalne. Marka ,,Lubiana” oferuje tradycyjne serwisy obiadowe, ale też bardziej nowoczesne rozwiązania. Najbardziej mnie urzekły niebanalne kształty talerzy i półmisków, a także wyjątkowe zdobienia. Mogę zdecydowanie powiedzieć, że biała porcelana Lubiana charakteryzuje się niezwykłą trwałością, odpornością na zarysowania, wyjątkową estetyką. Serwis służył mi przez wiele lat i nie stracił swojego unikalnego charakteru. Własnie znalazłam brakujące talerze, które zaraz zamówię. Niestety, porcelana sprzedawana na sztuki jest dosyć kosztowna, ale bardzo zależy mi na tym, aby mieć cały serwis obiadowy. Za trzy białe, płaskie talerze ze złotymi wykończeniami zapłacę sto dwadzieścia złotych. Mój serwis dla dwunastu osób kosztuje ponad tysiąc złotych, ale zawiera dwanaście płaskich i głębokich talerzy oraz dziesięć półmisków, wazę, salaterkę i sosjerkę. Nie spodziewałam się, że po tylu latach jest on jeszcze dostępny w sklepie online. Mam w domu także inny serwis, ale innego producenta porcelany. Nie ma jednak porównania, gdyż porcelana marki ,,Lubiana” okazała się najbardziej trwała i solidna. W końcu, nie bez znaczenia jest to, że ta marka najczęściej jest obecna w wielu prestiżowych miejscach, jak chociażby Pałac Prezydencki.

Uważam, że każdy posiłek, niezależnie od tego, jak bardzo jest skromny, lepiej smakuje, gdy jest wykwintnie podany. Nawet mój mąż, który jest niezwykle wybredny, zachwyca się prostym daniem, jeśli podam mu na eleganckim, porcelanowym talerzu. Porcelana jest produktem wytwornym, wspaniałym i niepowtarzalnym. Nie wyobrażam sobie spożywać obiadu na innym talerzu, bo pewnie nawet tak by mi nie smakował. Polecam każdemu porcelanową zastawę, która nadaje się też doskonale na prezent.