Efektowny makijaż permanentny brwi w Bydgoszczy

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Efektowny makijaż permanentny brwi w Bydgoszczy

Moda i trendy w kosmetyce co jakiś czas się zmieniają. Hitem ostatnich lat są wyraziste brwi o regularnym kształcie. Wąskie i nienaturalne kreski już dawno przestały się komukolwiek podobać. Faktem jest jednak to, że codzienna pielęgnacja i podkreślanie brwi kredką lub specjalnym cieniem może być bardzo czasochłonne, a efekty nie zawsze są takie, jakich oczekiwaliśmy. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszy metoda permanentna, która jest doskonałą alternatywą dla wszelkich domowych zabiegów. Wiele osób zastanawia się jednak nad tym, czy każdy może z niej skorzystać i czy na pewno warto to zrobić?

Jak przygotować się do makijażu permanentnego brwi?

makijaż permanentny brwi na terenie bydgoszczyWiększość kobiet chciałoby wyglądać pięknie każdego dnia. Wiele zabiegów wymaga od nas jednak pewnych umiejętności i faktem jest to, że codziennie trzeba powtarzać te same czynności. Makijaż permanentny jest nowoczesnym rozwiązaniem, które pozwala nam zaoszczędzić bardzo dużo czasu i mieć pewność, że nasz wygląd będzie perfekcyjny. Makijaż permanentny brwi na terenie Bydgoszczy możemy wykonać u specjalistów, którzy własne salony prowadzą od wielu lat i mają mnóstwo zadowolonych klientów. Zabieg polega na aplikowaniu barwnika pod skórę i może przypominać tatuowanie. Nie jest jednak bolesny, ponieważ skóra zostaje wcześniej znieczulona. Barwniki nie powodują uczuleń i stworzone są ze składników roślinnych i mineralnych. Przed zabiegiem warto zastosować się do kilku rad. Przede wszystkim nie należy wcześniej nakładać henny na brwi. Należy unikać regulowania brwi, aby nie pozostawić na skórze podrażnień i zaczerwienień. Dzień przed wizytą w salonie można wykonać delikatny peeling złuszczający, dzięki czemu barwnik będzie się lepiej utrzymywał. Sam zabieg trwa około dwóch godzin. Przed jego wykonaniem dobiera się odpowiedni kolor. Następnie za pomocą specjalnego narzędzia wyposażonego w bardzo cienką igłę wprowadza się barwnik według ustalonego szablonu. Brwi zaraz po zabiegu mogą być lekko opuchnięte, jednak następnego dnia już wyglądają idealnie.

Jeśli nie chcemy każdego dnia tracić czasu na regulację i koloryzację brwi, możemy wybrać metodę permanentną. Korzysta z tego rozwiązania coraz więcej osób, ponieważ ceny są coraz bardziej przystępne. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Aby efekt utrzymywał się przez bardzo długi czasu, musimy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji. Należy unikać silnego słońca i stosowania kosmetyków, które mają działania złuszczające. Kilka dni po zabiegu kolor może być nieco ciemniejszy, ale po kilku dniach będzie wyglądał bardzo naturalnie. Nie trzeba się zatem obawiać.